Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakuss

Bronz Üye
catworn
programı al , githubda bulup bana at. Sana 500 cash. Ama bulamazsan :D? Selenium değil birader apiye req attırıyoruz var mı bu gen'i satan göster bana madem githubda varmıs :D?
Youtube kanalındaki videodan bir kesit:
( )
unknown.png

Githubda yıllar önce paylaşılan tools:

68747470733a2f2f692e6962622e636f2f68565167574b372f53637265656e73686f742d3139392e706e67

İnsanların emeğine saygınız yok. Tek yaptığın türkçeye çevirmek 😂
Sayın @nowongame, @kedy, @Arda bu kullanıcını emek hırsızıdır. Forumdan yasaklanmasını talep ediyorum..

Son düzenleme:
Konu Sahibi
LTXShop

LTXShop

Bu kullanıcı dolandırıcılık sebebiyle yasaklanmış, ticaret yapmayın!
Dolandırıcı
g0rkem#0618
Youtube kanalındaki videodan bir kesit:
( )
unknown.png

Githubda yıllar önce paylaşılan tools:
68747470733a2f2f692e6962622e636f2f68565167574b372f53637265656e73686f742d3139392e706e67

İnsanların emeğine saygınız yok. Tek yaptığın türkçeye çevirmek 😂
Sayın @nowongame, @kedy, @Arda bu kullanıcını emek hırsızıdır. Forumdan yasaklanmasını talep ediyorum..
,

kendisi benim ortağım olur :Ddd Gereksiz açıklama yapacağım ama kudurman geçer umarım.
İlk githubda bulduğumda çok karışık olduğunu söyledim bana nasıl yapacağımı anlattı ve kuramayan bir çok kişi vardı support serverinde yetkiliydim yardım ediyordum kurulumda, Kendisine programı türkçe yapıp ona da lisans başı bir ücret vereceğimi söyledim kabul etti türklere kurulumunu gösterdim ki her alan kişi kurulumda sorun yaşıyordu yardım ettim, parasını da attım buradan atmayayım discord ver kripto cüzdanımdan çıkan bakiyeleri göstereyim sana. Cidden bir şey bilmeden konuşmaya bayılıyorsunuz ya

2183#2103
dc yaz dost + createleyip direkt sunucuya sokuyor bu hızda yani ben yaptıysam imkansız yoktur apğslfğalösfolpğaöwfop
bu hızda üretiyor yani? aylık 60 dolar ödediğim program vardı(piyasanın en iyisi) o bile 10 threads de dk da 5 hesap açıyordu.

Konu Sahibi
LTXShop

LTXShop

Dolandırıcı
g0rkem#0618
bu hızda üretiyor yani? aylık 60 dolar ödediğim program vardı(piyasanın en iyisi) o bile 10 threads de dk da 5 hesap açıyordu.
threads 150 veya 75 olarak ayarlı hatırlamıyorum 150ydi galiba, threads ayarlanılabiliyor. ama captcha tüketimi çok artar

! `Almancii †#1938
Github'dan çaldığı projeleri editleyip satıyor bir arkadaş fark edip yazıyor ve sesi çıkmıyor bunu bildirince de beni banlıyor çok aptalca bir hareket kendim yapamıyorum beceriksizim demek yerine yalanı sürdürmeye devam ediyor yazık :)

Sayın @nowongame , @kedy, @Arda bu kullanıcını emek hırsızıdır. Forumdan yasaklanmasını talep ediyorum :)

Ekli dosyalar

• wqewqsa.png
    wqewqsa.png
    73.2 KB · Görüntüleme: 79
Konu Sahibi
LTXShop

LTXShop

Dolandırıcı
g0rkem#0618
Github'dan çaldığı projeleri editleyip satıyor bir arkadaş fark edip yazıyor ve sesi çıkmıyor bunu bildirince de beni banlıyor çok aptalca bir hareket kendim yapamıyorum beceriksizim demek yerine yalanı sürdürmeye devam ediyor yazık :)

Sayın @nowongame , @kedy, @Arda bu kullanıcını emek hırsızıdır. Forumdan yasaklanmasını talep ediyorum :)
olum sen kıt mısın
ezik başka yerde ağla lütfen almancıymış bi de ek olarak

satıcaksınız galiba kanks PĞASÖFGPĞMOAGMOPĞMOPĞAOPĞG

Konu Sahibi
LTXShop

LTXShop

Dolandırıcı
g0rkem#0618

xdd

Konu Sahibi
LTXShop

LTXShop

Dolandırıcı
g0rkem#0618
ben sen miyim la joiner bozuk onu düzeltiyorum :d
benim projemi editlemiyorsun , joiner bozuk değill leş gibi tokenlerinin 1 2 aylık olması gerekiyor bunu sana söylemiştim zaten , daha pip hatasını düzeltemeyenler program editler olmuş laaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu 2 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 ziyaretçi)