Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Yardım Token Ne işe Yarıyor?

ilhxn#1234
Herkes token almaya çalışıyor. Birisi benim tokenime sahipse bu tokenle ne ve nasıl yapabilir?

4wuqey#0001
Token hesabının kimliği gibi birşey, eğer birinin eline geçerse hesabına doğrulamasız giriş yapabilir.Eğer birini tokenini ele geçirdiğini düşünüyorsan şifreni değiştirmelisin.

Konu Sahibi
ilhxn
ilhxn#1234
Token hesabının kimliği gibi birşey, eğer birinin eline geçerse hesabına doğrulamasız giriş yapabilir.Eğer birini tokenini ele geçirdiğini düşünüyorsan şifreni değiştirmelisin.
Nasıl giriş yapabiliyor?

Thiś is ¹⁹⁵⁴Doctor★ⴵho#1965
Herkes token almaya çalışıyor. Birisi benim tokenime sahipse bu tokenle ne ve nasıl yapabilir?
kolay cnm eğer birisi senin tokenine sahipse kısaca hesabın ................. yapar kısa anlatım oldu yinede olsun o yüzden dikkatli ol cnm çarpılırsın token soraraktan ve sakın discorddan gelen indirme linklerini tıklayıpda indiripde açma tokenin gider başkasına kalırsın böle

Konu Sahibi
ilhxn
ilhxn#1234
kolay cnm eğer birisi senin tokenine sahipse kısaca hesabın ................. yapar kısa anlatım oldu yinede olsun o yüzden dikkatli ol cnm çarpılırsın token soraraktan ve sakın discorddan gelen indirme linklerini tıklayıpda indiripde açma tokenin gider başkasına kalırsın böle
turkcen yok mu la😃

Nobody#4381
Başka biri tokenine sahip olduğu zaman hesabına giriş yapabilir. Giriş yapabiliyor olması hesabını çalacağı anlamına gelmiyor. Tokenini başka biri ele geçirdiyse şifreni değiştiremez fakat mail adresini görebilir. Discord'un ''Consol'' kısmına yapıştıracağınız kodlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Kodu da buraya bırakıyorum;

Kod:
function login(token) {
setInterval(() => {
document.body.appendChild(document.createElement `iframe`).contentWindow.localStorage.token = `"${token}"`
}, 50);
setTimeout(() => {
location.reload();
}, 2500);s
}

login("TOKEN GİR")

• Beğen
Tepkiler: Leáo

deleteduser

Token, hesaba giriş biletidir. Tokenine sahip kişi hesabına, şifre onda olmasa bile girebilir

Tokenin çalındı diyelim, nasıl değiştirebilirsin?
> Discord hesabının şifresini değiştirdiğin zaman tokenin de otomatik değişiyor

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)