Yardım PULLBACK ATABİLİR MİYDİM?

feath#1337
C1255B02-3C22-4BB9-91BC-56A0F27A4C2B.png

selam arkadaşlar, BEN FEATHİA!
Size bir sorum olacak. Eskiden birine 12 aylık kredili nitrolu hesap satıyordum o zaman itemsatışı bilmiyordum arkadaşına hediye alıcaktı adıda Türkçeye çevirince hırsızdı dc ismi (yeni öğrendim bu arada böyle yaparak insanları dolandırıyorlar isimlerinide hırsız koyuyorlar) ben sana 2ad kaldırman için 20 TL atıcam kaldırınca parayı atıcam demişti atmadı çaldı hesabı, pullback atamaz mıydım?
(fotoğraf Pofu Discord botu tarafından çizilmiştir)

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Feathia
feath#1337
1 yıllık kredili hesabımı satın almak isteyen biri vardı oda 2ad yi çıkar 20 TL vereyim hesabı üstüme alınca kalanı vereyim dedi çaldı gitti pullback atamazmıydım diyorum

Unknown#0000
1 yıllık kredili hesabımı satın almak isteyen biri vardı oda 2ad yi çıkar 20 TL vereyim hesabı üstüme alınca kalanı vereyim dedi çaldı gitti pullback atamazmıydım diyorum
İlk mail sizdeyse atılabilir sanırım fakat discordun destek sistemine hayranım yani ilgilenirlermi bilemiyorum.

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
işte şimdi ilk mail bende değil kaybettim
Maalesef kurucu mail olmadan hesabı tekrardan geri alman mümkün değil, bilet gönderdiğinde de senden hesap bilgileri isterken kurucu mailini de göndermeni istiyor.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)