Yetkili Arıyorum Projemiz için ekip arkadaşları arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
noydra#0001
Gerekli kişiler alındı konu kilit.

Son düzenleme:
onwr#1000
BU İLAN, SIRADAN BİR MODERATÖR ALIMI İLANI DEĞİLDİR. SADECE CİDDİ EKİP ARKADAŞLARI ULAŞSIN.

Proje adı ve detayları, iletişime geçen ciddi kişilere özel olarak iletilecektir.
Sadece anime ve mangaları güncel olarak takip eden kişiler başvuruda bulunsun, projemiz bunlarla alakalıdır.

Yukarıda bahsettiğim projemiz için aşağıdaki alanlarda ekip arkadaşları arıyoruz:

Animeler ve mangalar hakkında güncel bilgiye sahip olan, haber içeriği üretebilecek olan kişiler (bu kişiler gerektiğinde yabancı kaynaklardan içerik bulup çevrilmiş bir şekilde içeriği kullanacak).

Sosyal medyada deneyimli olan, sosyal medya yöneticiliği yapabilecek olan kişiler.

YAZILIMCI ALIMI YOK
YOK
YOK

Yine de bilgili kullanıcıları gözden geçirmek isteriz. Discord botundan başka bilgisi olmayanlar bu tarafa bakmasın bile.

Gerektiğinde sosyal medya (Instagram, Twitter) postlarımız için tasarım üretebilecek tasarımcı (şu an kendim tasarım yapıyorum, benden iyi olmayan birisiyse kendim yapmaya devam edeceğim). Ayrıca logo tasarımcısı.

2 adet de Discord Moderatörü alınacak, bu kişiler gerektiğinde Discord sunucumuza üye davet edecek.

Bu pozisyondaki hiçbir kişiye ÜCRET ÖDENMEYECEK (tasarımcılar hariç, onlara tasarım başına belli bir miktar ücret ödenecek).
İleriki süreçte reklam gelirleri, projeye gösterilen ilgi ve alakaya göre paylaşılacak.

İletişim için Discord'dan ekleyin.

noydra#0001
Keşke Proje detaylarını verseydin, Merak ettim.

Konu Sahibi
erenity
noydra#0001
Gerekli kişiler alındı konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi