Yardım ne yapacağım?, ne yapabilirim?

Weхy'$#4068
alakasız bir yerde soruyorum ama meraktan şimdi anlatayım hemen : okuldaki çocukla itiş kakış yaşandı ben sağ elimdeki baş parmağı acıtım hareket ettirirken acıyor bu parmak eklem kısmı ,ne yapsam geçebilir?

arviis.
alakasız bir yerde soruyorum ama meraktan şimdi anlatayım hemen : okuldaki çocukla itiş kakış yaşandı ben sağ elimdeki baş parmağı acıtım hareket ettirirken acıyor bu parmak eklem kısmı ,ne yapsam geçebilir?
Hayatımın çoğu kavgayla geçti, sadece bir buz torbası her şeyi çözüyor emin ol

lyziip_
aga kavga anı adrenalinden dolayı zaten acı hissetmiyon kavga sonrası geliyor acılar benimde ilk kavgada sağ bas parmagım fena agrıyordu 5-6 gün sonra geçti hafif inciniyor dedigi gibi elemanın buz koy gecer

Konu Sahibi
kaan2534kaan2
Weхy'$#4068
aga kavga anı adrenalinden dolayı zaten acı hissetmiyon kavga sonrası geliyor acılar benimde ilk kavgada sağ bas parmagım fena agrıyordu 5-6 gün sonra geçti hafif inciniyor dedigi gibi elemanın buz koy gecer
işin kötü yanı çocukla pazartesi yine kavga var geçmezse yedik ayvayı

lyziip_
işin kötü yanı çocukla pazartesi yine kavga var geçmezse yedik ayvayı
ilk kavgamda dövmüstüm ve elim dedigin gibi olmustu parmagım daha dogrusu daha sonra cocuk rovans istedi dedim ben o gün sinirliydim sinirimi aldım rovans yok sonra tuvalette sıkıstırdı arkadaslarıyla dayak yemistim o yüzden 2. kavgadada ilk yumrugu atan ol aga taviz verme korkma zaten kavga anında hiçbir şey hissetmiyon

Konu Sahibi
kaan2534kaan2
Weхy'$#4068
kavga için birkaç kişiye başvurdum gelebilirmiş he birde massaka dinlemeye başladım yarın yazarım ulan kötü iş boş dersler aynı denk geliyor :D

• Beğen
Tepkiler: burakuss
Konu Sahibi
kaan2534kaan2
Weхy'$#4068
çocuk geldi arakadan saldırdı aga yüzüme bir halt yapamadı benim sol göz şişiti çocuğunda parmak kırılmış birkaç ay bişey yapamıycak :D

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi