Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Off-Topic merhaba nasılsınız

harryzzers#7700
gününüz nasıl geçiyor?

• Kalp
Tepkiler: rotwex
Unknown#0000
Her günümüz aynı nasıl olsun hayat yıpratıyor günden güne yok oluyoruz umarım sen iyisindir.

Aynı anda konuşunca şeytan ve melek

Bir iyi bir kötü günler hep üstümden geçerek
Kaçır keçileri , batır gemileri

Ve artık harbiden soğudum gel hevesim geri

• Beğen
Tepkiler: Tequila
Konu Sahibi
Tequila
harryzzers#7700
Her günümüz aynı nasıl olsun hayat yıpratıyor günden güne yok oluyoruz umarım sen iyisindir.

Aynı anda konuşunca şeytan ve melek

Bir iyi bir kötü günler hep üstümden geçerek
Kaçır keçileri , batır gemileri

Ve artık harbiden soğudum gel hevesim geri
İyiyim, teşekkür ederim. :) Bu şiir sana mı ait?

Unknown#0000
İyiyim, teşekkür ederim. :) Bu şiir sana mı ait?
Şiir değil şarkı. No 1'in Dünya gül bana adlı şarkısına ait. Ben kendi şiirlerimi , şarkılarımı ne yazık ki henüz yayınlayamadım. Yayınlamak isterim ama elbet bir gün...

• Beğen
Konu Sahibi
Tequila
harryzzers#7700
Şiir değil şarkı. No 1'in Dünya gül bana adlı şarkısına ait. Ben kendi şiirlerimi , şarkılarımı ne yazık ki henüz yayınlayamadım. Yayınlamak isterim ama elbet bir gün...
Sevdiğim bir şarkı, bayağıdır dinlemediğim için sözlerini unutmuş olmalıyım. Blog kurma sitelerini kullanarak kendine bir blog oluşturabilir ve şiirlerini orada paylaşabilirsin.

Unknown#0000
Sevdiğim bir şarkı, bayağıdır dinlemediğim için sözlerini unutmuş olmalıyım. Blog kurma sitelerini kullanarak kendine bir blog oluşturabilir ve şiirlerini orada paylaşabilirsin.
Biliyorum ben adımı duyurmak istiyorum gerekli çalışmalara başladım zaten. Öbür türlü farklı yerlerde paylaşınca çalınma riski çok malesef. Çoğunun telif hakkını alacağım. Teşekkürler

• Beğen
Konu Sahibi
Tequila
harryzzers#7700
Biliyorum ben adımı duyurmak istiyorum gerekli çalışmalara başladım zaten. Öbür türlü farklı yerlerde paylaşınca çalınma riski çok malesef. Çoğunun telif hakkını alacağım. Teşekkürler
Başarılar dilerim, umarım en iyi yerlere gelirsin.

• Beğen
Tepkiler: aripaketim

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi