Off-Topic Mental Çöküş

jasupi

Discord Moderatör
jasupi#0001
Sa canlar ben Discord Türkiye moderatörü jasupi. Bir kaç olay oldu ve iki hesabımın ikiside kapatıldı. Discord Türkiye'de normal bir üye olsam bunu çok kafaya takmazdım ama moderatör olunca biraz soru işaretleri kalıyor insanların akıllatında. Hesabımın TOS ihlali yediğini düşünenler var, hala ortada kesin bir bilgi yok. Hesabımı ve benim güvenimi, kariyerimi, yetkimi, geldiğim noktayı zedeleyecek her hangi bir söylemde kesin bir bilgi yoksa susun. Şakanında bir dozu var bundan. Bu metni buraya atmamın ana amacı bana ulaşmak isteyen herkesin görebilmesi. Eğer bir işiniz var ise lütfen Discord Türkiye forum PM-DM'inden ulaşın.

Screenshot_20220529-015204_One UI Home.jpg Screenshot_20220529-015525_Samsung Music.jpg
Bunlarda benim mental sağlık 🥲

• Beğen
Tepkiler: Efee
Efeee👽#0001
Geçmiş olsun hocam , umarım biran önce hesabına kavuşursun 🙂

• Beğen
Tepkiler: TwoWorthyGods
KenDayy#0001
TOS İhlali Bulunduğunu Düşünmüyorum. Aksina Discorddun Bir Hatasının Olduğunu Düşünüyorum Senin Yaşadığını Bende Yaşadım Bir Anda Discord Hesabım Kapatılmıştı. Discord İle İletişime Geçtiğimde İse Bir Yanıt Alamamıştım Veya İP'den Kaynaklı Birşeyde Olabilir.

éwing#7777
Geçmiş olsun, umarım hesabına ulaşabilirsin.

Calpim#0008
Hesabını geri aldın diye duydum @jasupi, geçmiş olsun tekrardan.❤️

Konu Sahibi
jasupi

jasupi

Discord Moderatör
jasupi#0001
TOS İhlali Bulunduğunu Düşünmüyorum. Aksina Discorddun Bir Hatasının Olduğunu Düşünüyorum Senin Yaşadığını Bende Yaşadım Bir Anda Discord Hesabım Kapatılmıştı. Discord İle İletişime Geçtiğimde İse Bir Yanıt Alamamıştım Veya İP'den Kaynaklı Birşeyde Olabilir.

Hesabını geri aldın diye duydum @jasupi, geçmiş olsun tekrardan.❤️
Evet bir yanlış anlaşılma oldu ve discord benden özür diledi

Konu Sahibi
jasupi

jasupi

Discord Moderatör
jasupi#0001
  • Beğen
Tepkiler: wisky

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi