Discord Turkiye Forum içi general chat olmalı mı, olmamalı mı?

nowongame
Merhabalar,
Başlıktan anlayacağınız gibi forum içi general chat olmalı mı?
Bu konuda ki fikirlerinizi sebebiyle belirtirseniz sevinirim.
1658679919225.png

Pepe .#9555
olmalı nedeni ise soru veya herhangi bir şey için birdaha discorddan sunucunuzu bulupta girmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum veya ben bu sute hakkında konuşurken discord yerine bu site içerisinde konuşmaktan daha memnun olacağımı belirtmek isterim

• Beğen
Tepkiler: nowongame

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Olmalı çünkü artık Discord sunucumuzun forum ile bağlantısı kalmayacak, sürekli forumda bulunanlar için aralarında sohbet etme fırsatı olur.

• Beğen
InFlames#2005
Güzel olur ama açıkçası fazla kullanılmayacağı kesin belki bunun için özel bir ekran olursa (araçlardaki gibi) kullanım daha fazla olabilir.
Bi de kendi mesajlarımız wp de olduğu için sağda gözükebilir.
gif ppler oynamassa daha iyi olur insanın gözünü yoruyor üstüne geline oynayabilir.

Son düzenleme:
Lieax#9106
Olmalı çünkü artık Discord sunucumuzun forum ile bağlantısı kalmayacak, sürekli forumda bulunanlar için aralarında sohbet etme fırsatı olur.

Calpim#0008
Olması gerektiğine katılıyorum, her içeriği forum üzerinde toplamak harika bir etkileşim sağlayabilir.

• Beğen
Elminsterxld#0007
Bu şekilde olmasın ekstra sayfa seklinde olabilir veya alt domain seklinde chat.discordturkiye.com vs

Nobody#4381
Discord Türkiye kullanıcıları aktif bir şekilde eskisi gibi sohbet edemiyor. Bu yüzden bu özelliğin tekrardan aktif olması hepimiz için daha yararlı olacağını düşünüyorum. Sunucu kapandığı için takviye rozeti, partnerlik rozeti nasıl elde edileceği hakkında detaylı bir paylaşım yapılırsa çok güzel olabilir. Yaşanan talihsizliklerden dolayı hepimizin hevesi kursağında kaldı diyebilirim.

ba2k.
Bunun olması birçok kullanıcının işini kolaylaştırır ve zaman kazandırır. Fakat süistimal edilmeye açık bir fikir. Gerekli spam,flood,link engelleme,sansür önlemleri alındığında kullanışlı olacağını düşünüyorum.

umuttd3v#2907
Fazla kullanılmaz ve kontrolü zor olur reklamıdır, küfürüdür ilgilenmek gerekir.

kapandi
Muhteşem olur aslında canımız sıkılırsa buradan tek tık edebiliriz ya da başka kategorilere girebiliriz.

aliens#9999
Merhaba, bunu bize danıştığın için teşekkür ederim. Benim görüşüm, bence de olmalı.

naj#1871
sen bilirsin abi bence ekle ama sen bilirsin

fairytale#7814
kesinlikle olmalı

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi