Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)
  • Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Güncelleme Ekleniyor: Profil Renklendirme

• Konuyu başlatan deleteduser
  • Başlangıç tarihi

deleteduser

AYARLAR KISMINDA BU ŞEKİLDE DURUYOR:
Screenshot_2.png

SADE HALİ BU ŞEKİLDE:
Screenshot_3.png

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ HALİ BU ŞEKİLDE:
Screenshot_4.png

• Beğen
Tepkiler: ArdaShop

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Bu renklendirme özelliği herkese geldi mi ?

Little Prince#2904
Bende de yok bu neden acaba bilgi vericek var mı arkadaşımda var yeni geldi diye sırf nitro satın aldım, classic'ten nitroya geçiş yaptım ama değişmedi, ayarlarda bu ayar yok yapamıyorum.

Konu Sahibi

deleteduser

Bende de yok bu neden acaba bilgi vericek var mı arkadaşımda var yeni geldi diye sırf nitro satın aldım, classic'ten nitroya geçiş yaptım ama değişmedi, ayarlarda bu ayar yok yapamıyorum.
Bu özellik yanlış hatırlamıyorsam 1-2 ay önce Beta'daydı, bugün itibariyle Discord kullanıcılarının %85'ine gelmiş sanırım

Yavaş yavaş herkese ekliyorlar, bir kaç güne gelir muhtemelen

Little Prince#2904
Benim
Hayır, renklendirme özelliği şu an nitrosu olan kullanıcılara BETA olarak gönderiliyor.
Tamam da nitro üyesiyim zaten bana gelmedi, talep oluşturmuştum discorda ve bunun deneme aşamasında olduğunu her kullanıcının denemeyeceğini söylediler ben de onlara kimleri nasıl seçtiğini sordum ve kesin gelip gelmeyeceğini

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia

kedy

.gg/amongusturkiye
Yönetici
kedy0
Benim

Tamam da nitro üyesiyim zaten bana gelmedi, talep oluşturmuştum discorda ve bunun deneme aşamasında olduğunu her kullanıcının denemeyeceğini söylediler ben de onlara kimleri nasıl seçtiğini sordum ve kesin gelip gelmeyeceğini
Hocam dediğim gibi BETA özelliği olarak test aşamasında ve rastgele dağıtılıyor. Daha önceden bir özelliğe erken erişim sağldıysan bu özelliğe de erişimi sağlayabilirsin birkaç gün içerisinde. Renklendirme özelliğinin dağıtımı 33 gün önce başladı.

Little Prince#2904
Açıkcası sırf bu özellik geldi sanıp üyeliğimi nitroya yükselttim ve görmeyince hayal kırıklığına uğradım umarım aldığıma değer

Konu Sahibi

deleteduser

Hayır, renklendirme özelliği şu an nitrosu olan kullanıcılara BETA olarak gönderiliyor.
Yan hesaplarımın hiç birinde Nitro yok ve SS'leri yan hesabımla aldım

1-2 ay önce Beta'ydı diye biliyorum, şu anlık Beta'da değil gibi

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi