Kod Discord V14 Herkesten Rol Alma Komutu

kimsesizbirisi
Merhaba Arkadaşlar, Bu Konuda da Size V14 Herkesten Rol Alma Komutunu Göstereceğim. Umarım İşinize Yarar<3 ✰ iRhodes17#2137

JavaScript:
const {EmbedBuilder} = require("discord.js");

exports.run = async (client, message, args) => {

if(!message.member.permissions.has("ADMINISTRATOR")) return;
    var rol = message.mentions.roles.first()
    if(!rol) message.reply("Lütfen bir rol belirt.")
    message.guild.members.cache.forEach(arez => arez.roles.remove(rol.id))
    return message.reply(`Herkesten **${rol.id}** id'li rol alınıyor. Bu işlem sunucunun büyüklüğüne göre olarak zaman alabilir.`)

};
exports.conf = {
  aliases: []
};

exports.help = {
  name: "herkestenrolal"
};

philosophia#2810
Bunun yerine rolü silip tekrardan aynı rolü oluşturmak daha kolay ve daha az zaman almaz mı?

• Kalp
Tepkiler: RhodesLoveYou
Unknown#0000
Bunun yerine rolü silip tekrardan aynı rolü oluşturmak daha kolay ve daha az zaman almaz mı?
Bazı sunucular sistemlerini yaparken mesela rollere entegreli yapar. Kendi kodladıkları sistemde rol idnin her yerini değiştirmesi gerekir önemli bir rolse. Bunun dışında sizin dediğiniz de doğrudur fakat yani şöyle bir şey var illa üye rolü diye düşünmeyelim. Yaklaşık bu yıl 60 70 kişiye vip üye vermişim rolün silinmesini istemiyorum kanalların bazıları vip üyelerin izinlerine açık ayarlamaları fln her şey ona ayarlı diyelim. Herkesten rol alma kullanılabilir.

• Kalp
Konu Sahibi
RhodesLoveYou
kimsesizbirisi
Bazı sunucular sistemlerini yaparken mesela rollere entegreli yapar. Kendi kodladıkları sistemde rol idnin her yerini değiştirmesi gerekir önemli bir rolse. Bunun dışında sizin dediğiniz de doğrudur fakat yani şöyle bir şey var illa üye rolü diye düşünmeyelim. Yaklaşık bu yıl 60 70 kişiye vip üye vermişim rolün silinmesini istemiyorum kanalların bazıları vip üyelerin izinlerine açık ayarlamaları fln her şey ona ayarlı diyelim. Herkesten rol alma kullanılabilir.
Müq açıklama denilecek söz yok<3

philosophia#2810
Hocam tabii 60 - 70 kişi için rolü silmeye değmez fakat örneğin benim sunucumda üye rolü silinmişti ve Marpel bot ile 10 bin üyeye rol vermek zorunda kalmıştım. 12 saatten uzun sürmüştü. Aynı şekilde rolü silme süresi de 12 saat civarı sürerse beklemenin anlamı olmaz.

• Kalp
Konu Sahibi
RhodesLoveYou
kimsesizbirisi
Hocam tabii 60 - 70 kişi için rolü silmeye değmez fakat örneğin benim sunucumda üye rolü silinmişti ve Marpel bot ile 10 bin üyeye rol vermek zorunda kalmıştım. 12 saatten uzun sürmüştü. Aynı şekilde rolü silme süresi de 12 saat civarı sürerse beklemenin anlamı olmaz.
kankam fikrin sana kalmış ben kodu ihtiyaç olanlara attım isteyen gelir alır bu kadar basit hocam<3

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)