Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Yardım Yeni Açmak İstediğim Discord Sunucusu Sizce Ne Tür Olsun?

Limons#0001
Selam, Bir Sunucu Açmak İstiyorum Ama Bu Sunucunun Ne Tür Olduğuna Siz Karar Verin. Örnek Olarak; Sohbet, Ödül, Oyun Etkinlik, Oyun, Destek, Ve Aklınıza Gelecek Bir Çok Tür. Ve Kendi Fikriniz Olursa Daha İyi Olur. İyi Günler Şimdiden Teşekkürler.

waf

waf#3454
Topluluk sunucusu açabilirsin, insanların tasarım paylaşabileceği, oyunlar oynayabileceği vb. şeyler yapabilirsin.

deleteduser

Selam, Bir Sunucu Açmak İstiyorum Ama Bu Sunucunun Ne Tür Olduğuna Siz Karar Verin. Örnek Olarak; Sohbet, Ödül, Oyun Etkinlik, Oyun, Destek, Ve Aklınıza Gelecek Bir Çok Tür. Ve Kendi Fikriniz Olursa Daha İyi Olur. İyi Günler Şimdiden Teşekkürler.
Kanka sana 1-2 tavsiyem olacak:

1-) Public varsa aklında açma, tutmuyor artık

2-) Çekiliş sunucusu açacaksan basit çekilişler yapmaman lazım, sağlam bir sponsorunun olması lazım

3-) Sohbet sunucusu açacaksan eğer, tutabilir fakat toxic kitleyi tutmaman lazım sunucuda

4-) Sohbet, Tasarım, Çekiliş karışık bir sunucu da açabilirsin, "All In One" gibi bir sunucuda fena eğlence döner

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)