Tanıtım ViaApp Onaylı Discord Botu

Many#0021
# Merhaba 👋! Bugün size ViaApp’den bahsedeceğim.
- ViaApp Sunucunuzdaki Moderasyon & Ticket(Destek) işlemlerinizi yönetmenizi kolaylaştırır.
- ViaApp **Web Yönetim Paneli(Dashboard)** sayesinde sunucunuzdaki işlerin web sitesi üzerinden hızlıca gerçekleştirilmesine olanak sağlar.
- Tüm bu özelliklerin üstüne bir de dil sistemi bulunmakta, **🇺🇸 İngilizce** & **🇹🇷 Türkçe** dil desteği ile globale açılmış durumda.

- **Komutlar & Sistemler**
- 🎟️ ViaApp Ticket Sistemi; sunucunuzun ticket-destek işlemlerini özelleştirilebilir bir şekilde halletmenize yardımcı olur. Üstelik ViaApp’in Ticket(Destek) sistemindeki her şey mesajına kadar özelleştirilebiliyor
- 🛠️ ViaApp Moderasyon Sistemleri; ban, nuke, kick, unban, channel-settings gibi komutlar ile sunucunuzun moderasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz 🎉 !
- 🛡️ ViaApp Güvenlik Sistemi; Küfür-Engel, Reklam-Engel gibi sistemler ile sunucunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. ( Daha fazla koruma yönetmi eklenecek )
- ⚙️ ViaApp Opsiyonel Sistemler; karşılayıcı, oto-rol gibi birçok sistemi sunucunuzda çalıştırabilirsiniz.

- Web Yönetim Paneline ulaşmak için

- Daha fazla bilgi almak isterseniz adresinde bot hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

discord.gg/viaapp

Haber Kaynağı
discord.gg/viaapp

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi