Yardım Vanguard 9003 Hatası

Neto#0002
Arkadaşlar bilgasiyarımı kısa zaman önce windows 11 yaptım ve başıma gelmiyen kalmadı, valorant oynamaya calısıyorum "Güvenli önyükleme" kapalı diye bir uyarı alıyorum ve bios menüsünden güvenli önyüklemeyi açtığımda bios ekranından cıkamıyorum bana lütfen yardım edermisiniz.

lordestereol
Selam

Bu bir TPM hatasıdır. Bu giderilebilir bir hatadır. Genellikle Windows 11'de verilir. YouTube'ye "Windows 11 TPM 2.0 Aktifleştirme" videolarını izleyip hataıyo giderebilirsiniz

İyi Forumlar :sandavic:

lordestereol
Arkadaşlar bilgasiyarımı kısa zaman önce windows 11 yaptım ve başıma gelmiyen kalmadı, valorant oynamaya calısıyorum "Güvenli önyükleme" kapalı diye bir uyarı alıyorum ve bios menüsünden güvenli önyüklemeyi açtığımda bios ekranından cıkamıyorum bana lütfen yardım edermisiniz.
Bios Ekranından çıkmak için ESC tuşuna basın

Konu Sahibi
Neto
Neto#0002
bir de ek olarak benim zaten tpm lerim aktif ben güvenli önyükleme aktifleştirmek istiyorum.

Lexy ⛤#1504
kanka benim arkadaşım vardı zamanında win 11 de valorant ta o da aynı hataları alıyordu win 10 a geçti valla temiz oynuyor ne girememezliği var ne bi sorun cıkartıyor sana tavsiyem win 11 den cık win 10 a geç :)

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)