Tanıtım Ücretsiz Discord Bot Aktif Etme - Projeleriniz 7/24 Aktif Kalsın

STasaR#1814

GİRİŞ​

Merhabalar! Yararlanabileceğinizi düşünerek bu konuyu sizlerle paylaşıyorum. Discord sunucusunun ismi Staup ve sunucuya katılabilirsiniz. Discord botlarınızın ya da get isteği ile aktif tutmak istediğiniz diğer projelerinizin 7/24 aktif kalmasını sağlamak için açılmış bir sunucudur.
Sunucuya katıldıktan sonra yapmanız gerekenleri oldukça kolay bir şekilde ve sırasıyla sizlere anlatacağım.

STAUP​

1698840880374.png

Bu site ile discord botlarınızı, websitelerinizi ya da farklı projelerinizi ücretsiz olarak aktif tutabilirsiniz. Ücretsiz olarak proje ekleme limiti 3 olarak belirlenmiştir. Daha fazla proje eklemek için Discord sunucusunda seviye kazanmalısınız. Böylece proje limitini daha da arttırabiliyorsunuz.

1. SİTEYE GİRİŞ​

Öncelikle siteye Discord hesabınız aracılığıyla giriş yapmalısınız.
Giriş yaparken discordun siteyle paylaştığı bilgileri zaten göreceksiniz. Bu yüzden siteye güvenebilirsiniz.
Site nickname, avatar gibi basit bilgilerinize erişmek istiyor.

2. PROJE EKLE SAYFASINA GİRİN​

1698840897759.png

Proje Ekle sayfasını seçerek, sayfaya giriş yapmalısınız.

3. DİSCORD BOTUNUZU EKLEYİN​

1698840906686.png

Açılan bu sayfada eklediğiniz botunuzu ya da projenizi tanıyabilmek için ona bir isim veriyorsunuz.
Ve URL kısmına botunuzun ya da projenizin bağlantı linkini ekliyorsunuz.
Eğer bağlantı adresini nasıl alacağınızı bilmiyorsanız "Proje bağlantınızı nasıl alacağınızı bilmiyorsanız tıklayın." yazan kısmı kullanabilirsiniz.
Daha sonra "Ekle" butonunu kullanarak botunuzu eklemiş oluyorsunuz.

4. EKLEDİĞİNİZ BOTLAR​

Botumuzu eklediğimiz sayfanın alt kısmına eklediğimiz botlar ya da projeler ekleniyor.
Böylece eklediğimiz botları buradan kontrol edebiliyoruz.
1698840912725.png

5. BOTU SİL​

Eğer eklediğimiz botu silmek istersek yine aynı sayfaya eklenen botumuzun sağ tarafında bulunan çöp kutusuna tıklayarak botumuzu silebiliyoruz.

SON​

Eğer bir konuda yardım almak isterseniz sitenin buraya bırakmak istiyorum.
İşe yarayacağını ümit ediyorum. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya hazırım.​

Son düzenleme:

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi