Diğer Twitch / Youtube kanalına discord hakkında tecrübeli yetkili arayanlar buraya!

SpectureOfficial
Öncelikle Merhabalar, Kısaca kendimden bahsedeyim, 15 yaşındayım, 10. sınıfa gidiyorum, yazılım eğitimi alıyorum ve yaklaşık olarak 3-4 yıldır (eski hesabımıda katarsak) aktif olarak discordu hem telefon hem tablet hemde bilgisayardan kullanıyorum, birçok oyun sunucusunda "minecraft", "FiveM (Grand Theft Auto V)" Ve "Roblox" gibi oyunlarda yetkililik tecrübelerim oldu, ayrıca daha birçok discord sunucusunda discord yetkilisi oldum, ve bu gün itibariyle sınavların bitişi ve ara tatile giriş sebebi ile kendime zaman geçirebileceğim bir şey arıyordum, ve Twitch veya Youtube kanalı olan kişilerin kanalında veyahüt isterlerse discord sunucularında yetkili olmak istiyorum, eğer ilgilenenler var ise profilimde discord nick'im yazıyor fakat göremeyenler için discord nickim SpectureOfficial çok uzun olduğunu biliyorum fakat lütfen tamamını okuyun yoksa anlayamazsınız. Detaylı bilgi için discorddan ulaşın. Nickimi yukarıya yazdım.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)