Off-Topic SİZCE NE TÜR BİR YOUTUBE VİDEOSU ÇEKMELİYİM?

umutxyp
Selam millet. Youtube kanalımı bu aralar biraz boşladımda yeniden video yayınlamak istiyorum, sizce ne konusunda video çekmem mantıklı ve işe yarar olur? Varmı aklınıza takılan bir konu veya yapamadığınız bir bot, yazılım vb. işler? Belirtirseniz çok mutlu olurum.

HERKESE İYİ FORUMLAR.

Birde bu mesajım moderator arkadaşlara: bir kaç konuda başvuru yapmıştım onlara nezaman dönüş yapılıyor ya?

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Yaptığın başvurular incelendiğinde onay için uygun görülürsen dönüş yapılacaktır, bu yüzden net bir zaman veremiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: umutbayraktar
Calpim#0008
Selam millet. Youtube kanalımı bu aralar biraz boşladımda yeniden video yayınlamak istiyorum, sizce ne konusunda video çekmem mantıklı ve işe yarar olur? Varmı aklınıza takılan bir konu veya yapamadığınız bir bot, yazılım vb. işler? Belirtirseniz çok mutlu olurum.

HERKESE İYİ FORUMLAR.
Diğer soruna yanıt olayım: Sabır en büyük erdemdir demiş. @Aventia

• Beğen
Tepkiler: umutbayraktar
Weхy'$#4068

HERKESE İYİ FORUMLAR.
ben raple ilgili shorthslar atıyorum en düşük 1b izleniyor :D sende yapabilirsin

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)