Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Satıldı Roblox 100K+ Totalli Korblox ve 13K Limitede Sahip Hesap

Phormer#2958
Hesabın totali 100K'dan fazladır. Hesap 1 yılı geçtiği için transactions bölümünde 80K robux görünmektedir. İçinde 2 tane limited bulunmaktadır. Limitedların 1 tanesi 13K Robuxluktur. Korblox'a (17K Robux) sahiptir. Hesapta bir sürü animasyon ve bir sürü şapka, saç, yüz, kanat, gibi aksesuarlar ve giysi itemleri bulunmaktadır. Hesabın 3 tane grubu vardır. Hesabın inventorysi doludur.

Hesap İsmi: Vaurshi
Hesap Fiyatı: 999 TL
Discord: Phormer#2958

Hesabın fiyatı 900 TL'dir. Hesabı satın almak istediğinizde size bir site linkini gönderirim ve site aracılığıyla güvenli bir satış yapılır. Fakat parayı direk atacaksanız hesabın fiyatı 900 TL'ye düşer (Bunun nedeni siteden satın alındığında hem o 900 tl bana 800 tl' olarak geliyor ve parayı çekme işlemi uzun sürüyor. Paranızı direk size yollamıyorlar). Eğer bana güveniyorsanız bu şekilde 100 tl az bir şekilde satın alabilirsiniz. Dolandırma ve hesabın geri alınması söz konusu olamaz. Instagram "phormerr" zaten her yerde Phormer diye aratıp beni bulabilirsiniz. Lütfen sadece ciddi alıcılar iletişime geçsin.

bilgi1.png

(Hesap 1 yılı geçtiği için toplam 81,498 robux gözüküyor fakat 100K totalden fazladır.)

bilgi3.png

1662558834397.png

1662558877264.png

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: JoeheMan

deleteduser

Hesabın totali 100K'dan fazladır. Hesap 1 yılı geçtiği için transactions bölümünde 80K robux görünmektedir. İçinde 2 tane limited bulunmaktadır. Limitedların 1 tanesi 13K Robuxluktur. Korblox'a (17K Robux) sahiptir. Hesapta bir sürü animasyon ve bir sürü şapka, saç, yüz, kanat, gibi aksesuarlar ve giysi itemleri bulunmaktadır. Hesabın 3 tane grubu vardır. Hesabın inventorysi doludur.

Hesap Fiyatı: 900 TL

Hesabın fiyatı 900 TL'dir. Hesabı satın almak istediğinizde size bir site linkini gönderirim ve site aracılığıyla güvenli bir satış yapılır. Fakat parayı direk atacaksanız hesabın fiyatı 800 TL'ye düşer (Bunun nedeni siteden satın alındığında hem o 900 tl bana 800 tl' olarak geliyor ve parayı çekme işlemi uzun sürüyor. Paranızı direk size yollamıyorlar). Eğer bana güveniyorsanız bu şekilde 100 tl az bir şekilde satın alabilirsiniz. Dolandırma ve hesabın geri alınması söz konusu olamaz. Instagram "phormerr" zaten her yerde Phormer diye aratıp beni bulabilirsiniz. Lütfen sadece ciddi alıcılar iletişime geçsin.

Ekli dosyayı görüntüle 5483
(Hesap 1 yılı geçtiği için toplam 81,498 robux gözüküyor fakat 100K totalden fazladır.)

Ekli dosyayı görüntüle 5484

Ekli dosyayı görüntüle 5485

Ekli dosyayı görüntüle 5486
İyi satışlar

• Kalp
Tepkiler: Lushsese
MANJoehe#6908

Hesap Fiyatı: 900 TL

Hesabın fiyatı 900 TL'dir. Hesabı satın almak istediğinizde size bir site linkini gönderirim ve site aracılığıyla güvenli bir satış yapılır. Fakat parayı direk atacaksanız hesabın fiyatı 800 TL'ye düşer (Bunun nedeni siteden satın alındığında hem o 900 tl bana 800 tl' olarak geliyor ve parayı çekme işlemi uzun sürüyor. Paranızı direk size yollamıyorlar). Eğer bana güveniyorsanız bu şekilde 100 tl az bir şekilde satın alabilirsiniz. Dolandırma ve hesabın geri alınması söz konusu olamaz. Instagram "phormerr" zaten her yerde Phormer diye aratıp beni bulabilirsiniz. Lütfen sadece ciddi alıcılar iletişime geçsin.

Ekli dosyayı görüntüle 5483

Ekli dosyayı görüntüle 5484

Ekli dosyayı görüntüle 5485

Ekli dosyayı görüntüle 5486
hesap satıldımı? ben 40 gün sonra alacaktım?

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi