Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)
  • Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Yetkili Arıyorum PUBLİC SUNUCUMUZA EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

goktisty#1000
sunucu adı : Flexy Public

sunucumuz yeni acildi sunucumuzda yetkili olacak aktif arkadaslar arıyoruz yetkili arkadaslarımıza maas odeme gibi bir artı yonumuz var güzel bir yönetim ekibi kurmak amacımız var ve çoğu public sunucularda toxic sohbet döndüğü için bu toxicliği tamamen kenara atıp kendi bünyemizde büyümek istiyoruz.

Sunucu Davet Linki :

deleteduser

sunucumuz yeni acildi sunucumuzda yetkili olacak aktif arkadaslar arıyoruz yetkili arkadaslarımıza maas odeme gibi bir artı yonumuz var güzel bir yönetim ekibi kurmak amacımız var ve çoğu public sunucularda toxic sohbet döndüğü için bu toxicliği tamamen kenara atıp kendi bünyemizde büyümek istiyoruz.

Sunucu Davet Linki :
Kolay gelsin, yetkili olayım

• Beğen
Tepkiler: goktisty

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Konu doğru kategoriye taşındı, lütfen daha dikkatli olunuz.

• Beğen
rotwex#0001

Sunucu Davet Linki :
Davet şartı yoksa yetkili olabilirim

• Beğen

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi