Satılık ÖZEL OWO BOT SATILIR AFK PARA KASMA KENDİ YAZIMIMIZ

Yasinss#0295
özel owo bot satılır kendi yazımız otomatik wh wb w cf 1 ws 1 w kiss owo filan her türlü şeyi otomatik kendi yapıyo ben banlanma riski sıfır kendi yazımımız makro filan deyil 10 tl sadece PAPARA

Wicker#1000
Captcha da mı yemiyor güldürmeyin beni 🙂

Wicker#1000
knk dc gel kanıtlayabilirim
hocam öyle 4-5 dakikayla kanıtlanabilecek bir şey değil araya çok ciddi delay eklememe rağmen 3 günün sonunda captcha yedi 😂 yani %100 captcha yemez diye bir şey yok maalesef sizin anlattığınız sisteme göre

Konu Sahibi
Yasinss#0295
hocam öyle 4-5 dakikayla kanıtlanabilecek bir şey değil araya çok ciddi delay eklememe rağmen 3 günün sonunda captcha yedi 😂 yani %100 captcha yemez diye bir şey yok maalesef sizin anlattığınız sisteme göre
reis ben 2 haftadır yapıyorum daha hiç birşey olmadı

Wicker#1000
reis ben 2 haftadır yapıyorum daha hiç birşey olmadı
O zaman gerçekten merak ettim hocam, gerçekten dediğiniz gibi ise kusura bakmayın ön yargım için. discorddan ulaşır mısınız bana merak ettim açıkçası?

Wicker#1000
O zaman gerçekten merak ettim hocam, gerçekten dediğiniz gibi ise kusura bakmayın ön yargım için. discorddan ulaşır mısınız bana merak ettim açıkçası?
Bu arada biraz fevri yaklaşmışım o an biraz sinirliydim kendi özel hayatımla ilgili bir durum. Buda mesajlarıma yansımış saygınızı bozmadan cevap verdiğiniz için teşekkür ederim kusura bakmayın 👍

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi