Kod OwO Pay - Tanıtım (Yapım Aşamasında)

xfurkanadenia
Merhabalar bugün sizlere kendi yaptığım d.js v14 tabanlı binevi d.js eklentisi olan modülümü tanıtacağım

Öncelikle Arkadaşlar Bu Form Yazma İşlerinde Yeniyim Hatam Olursa Yorumlarda Belirtin Lütfen.

Öncelikle başlıktada okuduğunuz gibi Modülün Adı OwO Pay

OwO Pay ile Botunuzun içine android uygulama mağazalarındaki gibi uygulama içi satın alımlar ekleyebilirsiniz ama bu uygulama değil :D bot içi satın alımlar ve üstelik ödemeyi almak için sizin uğraşmanıza gerek yok, bot ödemeyi alıp verdiğiniz kodu çalıştırıyor.

Üstelik bunu yapanıda görmedim ilk olcam herhalde :D

Ödemeyi Alırken Uğraşma Derdi Yok! OwO Pay Halleder.

basit olarak anlatacak olursam /kredi yükle miktar:10
kullanıcıdan 10 kredi fiyatı kadar OwO cash isteyip kullanıcı attığında 10 krediyi vermek

zaten şimdi videoda detaylı olarak göreceksiniz.

Video;

Kendimce iyi bişey çıkardığımı düşünüyorum

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Modülü Şuan Tam Bitirmedim Tam Bitirdiğimde Satışını Yapmayı Düşünüyorum Satılır mı?

• Beğen
Tepkiler: TRLegendsJS
legendsjs
Bence satılacak bir ürün özellikle Minecraft ve CS Oyunlarında İtem Al-Sat Yapan Kişiler Kullanır

• Beğen
Tepkiler: xFurkanAdenia
Konu Sahibi
xfurkanadenia
Bence satılacak bir ürün özellikle Minecraft ve CS Oyunlarında İtem Al-Sat Yapan Kişiler Kullanır
Merhaba @TRLegendsJS !
Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler. Benim amacım, kullanıcı ödeme almaya uğraşmasın otomatik herşey gerçekleşsin istiyorum ki öylede oldu. Fakat şimdi kafama dank etti :D, eğer ben bu kodu direk satarsam kodun sırrı felan kalmaz

API'ya Çevirip Satmayı Düşünüyorum.

uwu

awesomebadname#0000
Yapımı basit, ama kim uğraşacak diyodum sürekli... Yapan kişi sen oldun :)

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)