Better Discord Lightcord - Gelişmiş Discord!

kedy

.gg/amongusturkiye
Yönetici
kedy0
lightcord.jpg

Selam millet! Bugün sizlere lightcord isimli kolay kullanımlı ve özelleştirilebilir discord clientini tanıtacağım.
NOT : Uygulamanın kullanılması tamamen kullanıcı sorumluluğundadır, uygulamanın kullanılması şikayet durumunda hesabınızın kapatılmasına yol açabilir. BAZI
Pluginleri uyuşmazlık sebebiyle çalışmayabilir.
  • Lightcord Nedir?
    Açık kaynak kodlu olup kullanımı gayet basit ve dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz harika özellikleri olan bir discord clientidir.
    vrrii4WB.png
  • Özellikleri Neler?
    ⭐Bağımsız İstemci - Lightcord discorddan bağımsız bir istemci olarak üretilmiştir. Yani discord güncellemelerinde çökme yaşanmaz.
    ⭐Dahili BetterDiscord - Herhangi bir BetterDiscord teması ve pluginini rahatlıkla kullanabilirsiniz. ( Bazı pluginler çalışmayabiliyor.)
    ⭐Özel Oynuyor Durumu - Kolaylıkla kendinize özel oynuyor durumu yapmanızı sağlar. Bu yöntem yüzünden yasaklanmazsınız.
    ⭐Gizlilik İçin Geliştirildi - Lightcord, Discord'un izleyicilerini otomatik olarak engeller ve e-postanızı bulanıklaştırarak verilerinizi güvende tutar!
    ⭐Özel Emojier - Diğer Lightcord kullanıcılarına herhangi bir ifade gönderin!
    ⭐Token Login - (kullanıcı/bot) [Botlarla sunucu araması yapın]
    ⭐AdBlock - DM'lerinizdeki botları ve reklamları otomatik olarak engelleyin!
    ⭐Her zaman üstte - Lightcord her zaman diğer pencerelerin önünde gösterilecektir!
    ⭐Experiments - Discord'un gizli deney menüsüne erişin.
    ⭐Sekmeler - Plugine ihtiyaç duymadan birden fazla discord sekmesi açın.
    ⭐HypeSquad - Teste gerek kalmadan Hypesquad simgenizi hızlıca değiştirin. ( Çalışıyor mu emin değilim bulamadım :( )
dWB29dh4.png

Lightcord'a özel Glasscord teması :
K7fDSEoR.png

Kaynak Kodu ve İndirme Linki :

Ekli dosyalar

• c23a1d80-8764-11eb-86a4-27017d6e627e.png
    c23a1d80-8764-11eb-86a4-27017d6e627e.png
    6.7 KB · Görüntüleme: 244
Son düzenleme:
Sk1llex#1331
Ekli dosyayı görüntüle 571

Selam millet! Bugün sizlere lightcord isimli kolay kullanımlı ve özelleştirilebilir discord clientini tanıtacağım.
NOT : UYGULAMANIN KULLANILMASI SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. BAZI
Pluginlerini desteklemeyebilir.
  • Lightcord Nedir?
    Açık kaynak kodlu olup kullanımı gayet basit ve dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz harika özellikleri olan bir discord clientidir.
    vrrii4WB.png
  • Özellikleri Neler?
    ⭐Bağımsız İstemci - Lightcord discorddan bağımsız bir istemci olarak üretilmiştir. Yani discord güncellemelerinde çökme yaşanmaz.
    ⭐Dahili BetterDiscord - Herhangi bir BetterDiscord teması ve pluginini rahatlıkla kullanabilirsiniz. ( Bazı pluginler çalışmayabiliyor.)
    ⭐Özel Oynuyor Durumu - Kolaylıkla kendinize özel oynuyor durumu yapmanızı sağlar. Bu yöntem yüzünden yasaklanmazsınız.
    ⭐Gizlilik İçin Geliştirildi - Lightcord, Discord'un izleyicilerini otomatik olarak engeller ve e-postanızı bulanıklaştırarak verilerinizi güvende tutar!
    ⭐Özel Emojier - Diğer Lightcord kullanıcılarına herhangi bir ifade gönderin!
    ⭐Token Login - (kullanıcı/bot) [Botlarla sunucu araması yapın]
    ⭐AdBlock - DM'lerinizdeki botları ve reklamları otomatik olarak engelleyin!
    ⭐Her zaman üstte - Lightcord her zaman diğer pencerelerin önünde gösterilecektir!
    ⭐Experiments - Discord'un gizli deney menüsüne erişin.
    ⭐Sekmeler - Plugine ihtiyaç duymadan birden fazla discord sekmesi açın.
    ⭐HypeSquad - Teste gerek kalmadan Hypesquad simgenizi hızlıca değiştirin. ( Çalışıyor mu emin değilim bulamadım :( )
dWB29dh4.png

Lightcord'a özel Glasscord teması :
K7fDSEoR.png

Kaynak Kodu ve İndirme Linki :

Şimdi deneyeceğim, yalnız o token ile giriş kısmı nedense pek güvenilir gelmedi bana.

• Beğen
Tepkiler: kedy
Konu Sahibi
kedy

kedy

.gg/amongusturkiye
Yönetici
kedy0
Şimdi deneyeceğim, yalnız o token ile giriş kısmı nedense pek güvenilir gelmedi bana.
Orası bot girişi için, bot clientleri kullanıma kapandığı için buradan giriş yapılabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: sk1llex
can#0002
Kullanmayın hesabınız elinizden gider. Kullanımı Discord hizmet şartlarına aykırıdır.

• Haha
Konu Sahibi
kedy

kedy

.gg/amongusturkiye
Yönetici
kedy0
can#0002
NOT : UYGULAMANIN KULLANILMASI SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.
Sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu belirtmek yeterli değil, sonuçlarının ne olacağını bilmeden neden birisi üstüne sorumluluk alsın? Almasın. Hesabınız gider, sorumluluk almıştım demezsiniz. İki üç tema değişeceğim, iki üç özellik ekleyeceğim diye aylık belki yıllık hesaplarınızı kaybedersiniz bir daha da isminizle Discord kullanamazsınız.

• Haha
Konu Sahibi
kedy

kedy

.gg/amongusturkiye
Yönetici
kedy0
Sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu belirtmek yeterli değil, sonuçlarının ne olacağını bilmeden neden birisi üstüne sorumluluk alsın? Almasın. Hesabınız gider, sorumluluk almıştım demezsiniz. İki üç tema değişeceğim, iki üç özellik ekleyeceğim diye aylık belki yıllık hesaplarınızı kaybedersiniz bir daha da isminizle Discord kullanamazsınız.
Bu tamamen kullanıcının bilincinde olan bir olay. İstemezse yapmaz. Forum içerisinde bu şekilde polemik yaratmayalım lütfen, iyi forumlar.

can#0002
Bu tamamen kullanıcının bilincinde olan bir olay. İstemezse yapmaz. Forum içerisinde bu şekilde polemik yaratmayalım lütfen, iyi forumlar.
Tamam, sen sadece sorumluluk alacaksınız diyorsun. Kimse sonucunu bilmiyor, bilmeleri gerek. Sorumluluk alacaklarsa, sonucu ne olacak, onu bilmeliler. Sadece iki üç kelime yazmakla istemezse yapmaz demekle olmuyor maalesef. Forum içinde de panik çıkarmıyorum. Birilerine bilgilendirilmeden bir şeyler paylaşmaya çalışılıyor, insanları uyarıyorum :ROFLMAO:

• Beğen
Tepkiler: nowongame ve kedy

kaanshu

Bu kullanıcı dolandırıcılık sebebiyle yasaklanmış, ticaret yapmayın!
Dolandırıcı
kaanshu#1337
Tamam, sen sadece sorumluluk alacaksınız diyorsun. Kimse sonucunu bilmiyor, bilmeleri gerek. Sorumluluk alacaklarsa, sonucu ne olacak, onu bilmeliler. Sadece iki üç kelime yazmakla istemezse yapmaz demekle olmuyor maalesef. Forum içinde de panik çıkarmıyorum. Birilerine bilgilendirilmeden bir şeyler paylaşmaya çalışılıyor, insanları uyarıyorum :ROFLMAO:
SDÖÇGLŞİDKSGLPŞKSWDGBPOKDSPBGHOÖDSGPŞLİVBKDEPFGRÖELOPRŞDGFKVÖLOPERDSGKVÖLOPŞERSGKÖPĞŞEBGÖVLOŞERDSGKBVÖŞERDSKGVERGV

• Beğen
Tepkiler: chimp
Konu Sahibi
kedy

kedy

.gg/amongusturkiye
Yönetici
kedy0
Konu içerisine daha uygun bir bilgilendirme notu ekledim, uyarınız için teşekkürler.

HardDecode?#1336
sen hangi clienti kullanıyorsun kanka?

Konuyu 2 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 ziyaretçi)

• Bilgi