Öneri Konulara boş yorumlar yapılması hkk.

ba2k.
Bu durum uzun süredir forumda var olan bir durum, forumun ilk zamanlarında çok rahatsız etmiyordu ama artık çok can sıkıcı olmaya başladı. Nerde bir konuya girsem altında "Kolay gelsin, İyi satışlar, Bol şanslar" tarzında boş mesajlar görüyorum. Dostlarım böyle boş mesajlar atıp mesaj kasacağınıza gidin yararlı konu başlıkları açarak, yaratıcı içerikler üreterek mesaj sayınızı artırın. Milletin konusunun altına boş boş mesajlar atıyorsunuz ve her konunun altında varsınız. Bu durum can sıkmaya başladı, forum kültüründe böyle bir şey yok, mesaj atmak için atıyorsunuz.
Adam satış ilanı koymuş bakıyorsun konuda 5 6 tane cevap var konuya bir giriyorsun tüm cevaplarda kolay gelsin yazıyor, yeter artık.
Forum yetkililerimizin bu konuda daha titiz olmasını rica ediyorum, yapılan bu boş yorumlar konu kirletmekten başka bir şey değil, buna çok müsade etmeyin lütfen. Forum kültürü, konu altında boş yorumla mesaj sayısı kasmak değildir.
Bu tarz yorum yapan arkadaşların kalbini kırmak amaçlı yazmıyorum bu yazıyı fakat sizde bu konuda hak verin lütfen.

Son düzenleme:
turkwr
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)