Discord Turkiye Hakkımızda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nowongame
Katılım
22 Tem 2021
Mesajlar
197
Tepkime puanı
2,709
Şehir
Batman
Merhaba 👋,

Sizlere Discord Türkiye topluluğumuzun kuruluşu hakkında bilgi vermek isteriz. Öncelikle, konuyu daha düzenli bir şekilde açıklamak ve kurumsal bir ifade kullanmak adına şu formatı takip ediyoruz:

Discord Türkiye Topluluğu Tanıtımı

Saygıdeğer Katılımcılar,

Öncelikle, topluluğumuzun kuruluşuyla ilgili birkaç detayı sizinle paylaşmak istiyoruz. İlgisizlikten kaynaklı geç oluşturduğumuz için özür dileriz. Konuyu daha anlaşılır kılmak adına soru-cevap formatını tercih ettik.

Discord Türkiye Nedir?

Discord Türkiye, nonamedevelopers kuruluşu bünyesinde yer alan bir topluluktur ve temel amacı Discord ile ilgili içerikleri paylaşmak ve yardımlaşmayı amaçlamaktadır.

Amacınız Nedir?

Topluluğumuzun amacı, bir sosyal platform olan Discord üzerinde Türk kullanıcıları bir araya getirerek her konuda yardımlaşabilecekleri bir forum platformu/topluluk oluşturmaktır.

Discord İle Resmi Bir İlişkiniz/ Bağlantınız Var Mı?

Hayır, topluluğumuzun Discord ile resmi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Topluluk, üyeleri tarafından yönetilmekte olup, herhangi bir destek ya da referans alınmamaktadır.

Discord Türkiye Ne Zaman Kuruldu?

Discord Türkiye topluluğu, 2020 sonlarından itibaren düşünülen bir oluşum olup, nihai olarak 23.07.2021 tarihinde hayata geçirilebilmiştir.

Ekibe Girmek İçin Ne Yapmalıyız?

Eğer ekibimize katılmak istiyorsanız, başvurular şu anda kapalıdır ancak kendinizi yeterli buluyorsanız ilerleyen dönemlerde açılacak başvuruları takip edebilirsiniz.

Neden Discord?

Discord Türkiye topluluğu, Türk kullanıcılar arasında faydalı bir topluluk eksikliği fark ederek bu ihtiyacı karşılamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda, Discord Türkiye algısını olumlu yönde değiştirmek ve Türk kullanıcılarını daha iyi temsil etmek için oluşturulmuştur.

Umarız topluluğumuzda bir araya gelerek daha güçlü ve bilgi paylaşımına dayalı bir ortam yaratabiliriz.

Saygılarımızla,
Discord Türkiye Ekibi 🌐
welovediscord.png
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

  • Bilgi