Tanıtım Global Gelişmiş Gerçek Zamanlı Ekonomi Botu

Richard._#6210
Merhaba değerli DCTR üyeleri,

Tanıtacağım bot, kendi emeklerimizle ve çabamızla oluşturduğumuz, onca haksızlığa, patlatma girişimine ve botu kötü amaçlarla kullanmaya çalışan kişilere rağmen ayakta tuttuğumuz gerçek zamanlı global bir ekonomi botudur.

Botumuz, gerçek zamanlı döviz kurları, detaylı banka sistemi, kumarhane oyunları, para kazanma sistemleri, gelişmiş hesap sistemi ve işlem geçmişi, rozet sistemi, rütbe sistemi gibi sayamayacağımız birçok özelliğe sahiptir.

Botumuzdaki sistemlere ait birkaç görsel:
1718193305553.png

1718193362434.png
adım9.PNG

Bu görsel /myaccount komutuna aittir. Bu komut, size ait detaylı bilgileri görmenizi sağlar. Örneğin, en son yaptığınız işlemler ve sahip olduğunuz döviz kurları gibi.

1718193442464.png

adımmımım.PNG

Bu görsel ise /currency komutuna aittir. Bu komut gerçek hayattaki döviz bilgilerini gösterir. Sizlere alım satım işlemlerini yaparken zaman konusunda yardımcı olur.

1718193520640.png

Bu görsel ise /language komutuna aittir. Bu komut, botun dilini Türkçe veya İngilizce olarak değiştirmenize olanak sağlar.

Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.
Botumun öne çıkan sistemleri bu şekildedir. Botumu daha yakından tanımak ve diğer sistemlere göz atmak için botumu sunucunuza ekleyebilir veya destek sunucusuna gelebilirsiniz.

Bağlantılar

Son düzenleme:

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi