Method (Fixlenmiş) Discord Boost Method

Tracie#1970
METHOD HAKKINDA
Öncelikle methodumuz herkes tarafından biliniyor ve bende işe yaradı umarım sizde de işe yarar.
NASIL YAPILIR?
Hesabınızı Telefon Numarası İle Doğrulamalısınız Aksi Takdirde Discord Hesabınızı Şüpheli Durumuna Düşürür Bunun İçin Fake Tel Sitesi Kullanabilirsiniz. Opera, Yandex, Chrome Fark Etmez Adresine Girin ve Hesabınıza Giriş Yapın. Sunucunuza Gelin ve Boost Basma Kısmına Gelin. Boost Basmak İçin Kart İsteyecektir Discord'un Desteklediği Bir Kart Kurun İçinde Para Olmasına Gerek Yok. Herhangi Bir Yere Sağ Tıklayarak Paneli Açın. Console Kısmına Şunu Yazın : /ibd Console Kısmını Kapatın. Satın Alma Tuşuna Bastığınız Anda CTRL T Yapın. Boost'unuzun Tadını Çıkarın...
Şimdi sizlere birkaç kanıt göstereceğim...

Ekli dosyalar

• resim_2022-06-01_205907345.png
    resim_2022-06-01_205907345.png
    152.5 KB · Görüntüleme: 148

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Örnek yapım videosu bulunuyor mu bunun için ?

• Beğen
Tepkiler: RhodesLoveYou
Unknown#0000
Bu tarz yöntemler çalışmamaktadır console kısmından anca görünümü özelleştirebilirsiniz ve bazı özel kodlar ile çeşitli şeyler yapılabilmektedir. Ancak bu tarz buglar yapamazsınız + olarak çalışsa bile bu konuyu ele atan kişi sayesinde yıllardır bu method paylaşılıyor ama çalışmamaktadır . Zaten çalışsa bile bu zamana kadar fixlenmiştir. Attığınız kanıttaki sunucunun boostları ise muhtemelen ödül sunucunuza basılan boostlardan bir alıntı. Forum moderatörleri dediğimi onaylarsa seviniriz. İyi forumlar.

Konu Sahibi
Syner
Tracie#1970
Bu tarz yöntemler çalışmamaktadır console kısmından anca görünümü özelleştirebilirsiniz bu tarz buglar yapamazsınız + olarak çalışsa bile bu konuyu ele atan kişi sayesinde yıllardır bu method paylaşılıyor ama çalışmamaktadır . Zaten çalışsa bile bu zamana kadar fixlenmiştir. Attığınız kanıttaki sunucunun boostları ise muhtemelen ödül sunucunuza basılan boostlardan bir alıntı. Forum moderatörleri dediğimi onaylarsa seviniriz. İyi forumlar.
kendimde belirttim zaten herkes biliyor diye

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Maalesef denedim fakat olmadı. Ben yapamamış olabilirim, deneyen birisi daha olup o da yapamaz ise konu başlığını fixlenmiş olarak değiştireceğim bilgin olsun.

Calpim#0008
Maalesef denedim fakat olmadı. Ben yapamamış olabilirim, deneyen birisi daha olup o da yapamaz ise konu başlığını fixlenmiş olarak değiştireceğim bilgin olsun.
Ben de aynı şekilde denedim ve çalışmadı. Bilgine @Syner.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)