Minecraft Emek Skyblock <Ice Network Tekrar Gün Yüzüne Çıkıyor> | 1.16.5

Ömér ඞ#3940
  • Sunucu IP Adresi: Oyna.IceNWReborn.com 1.16.5 Optifine
    Sunucunun Websitesi:
    Discord Sunucusu :

• Not: Bu video sadece bir fragmandır. Tam olarak bir tanıtım videosu değildir, kapalı beta bitiminde daha özenli ve güzel bir tanıtım videosu yayınlanacaktır.
Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Siz de sunucuya yardımda bulunmak isterseniz kapalı betaya başvurabilirsiniz. NOT: Kapalı beta sadece sunucuyu geliştirmek içindir. Kapalı beta bitiminde tüm sunucu sıfırlanacaktır, kapalı betanın amacı sunucudaki açıkları ve sistemlerdeki tutarsızlıkları bulmaktır. Teşekkürler.

1654530788047.png

Calpim#0008
Minecraft ile alakam olmamasına rağmen başarılı olabilecek bir projeye benziyor, kolay gelsin.

cinli1337
  • Sunucu IP Adresi: Oyna.IceNWReborn.com 1.16.5 Optifine
    Sunucunun Websitesi:
    Discord Sunucusu :

• Not: Bu video sadece bir fragmandır. Tam olarak bir tanıtım videosu değildir, kapalı beta bitiminde daha özenli ve güzel bir tanıtım videosu yayınlanacaktır.
Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Siz de sunucuya yardımda bulunmak isterseniz kapalı betaya başvurabilirsiniz. NOT: Kapalı beta sadece sunucuyu geliştirmek içindir. Kapalı beta bitiminde tüm sunucu sıfırlanacaktır, kapalı betanın amacı sunucudaki açıkları ve sistemlerdeki tutarsızlıkları bulmaktır. Teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 4139
Havalar Sıcak Gün Yüzüne Çıkması Biraz Zor Olucak, Dikkat Edin Erimeyin :D

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Tanıtım videosunu izledim ve sesli olması çok hoşuma gitti, elinize sağlık. Başarılar.

• Bilgi