jeuzzers
Merhaba,
Discord'da herhangi bir sebepten hesabınız devre dışı bırakılırsa artık çaresizsiniz size kimse yardım etmeyecek istediğiniz kadar destek talebi açın veya tweet atın tek yapacakları şey açtığınız destek talebine girip çözüldü olarak işaretlemek daha fazlasını inanın yapmıyorlar ve bunu onlara dile getirdiğinde yoğunluk olduğu için incelenme gecikebilir gibisinden cevap alıyorsunuz ancak 15 gün geçtikten sonra hesabınız siliniyor ve discord'un milyonluk iqlu supportları yoğunluktan kurtulup hesabınızı incelemeye belki alır ama çoktaan hesabınız silinmiş olacak.
Gerçekten bu konu aşırı itici destek sistemi tamamen berbat ve hepsi yapay zeka normal insan size destek vermek istese bile copy paste olarak cevaplar veriyor ve yazdığınız hiç bir şeyi okumuyorlar kısaca sizi asla ciddiye bile almıyorlar insanlara yardım etmek yerine köstek oluyorlar ve suçsuz bir sürü nsfw sunucusu ve yönetici olan hesaplar kapatılıyor neden mi ticket bug'ı yüzünden normalde ticket olarak bir şeyi raporladığınızda size uygulama içinden raporlamanızı söylüyor ancak bazı insanlar bug kullanarak sunucunuzdan rasgele videonun bağlantısını onlarla paylaştığında hemen incelemeye alıyorlar ve b*ktan sebepten hesabınız ve sunucunuz kapatılıyor sonrasında ise yukarıda yazdığım şeyleri yaşıyorsunuz.
size 5 gündür yaşadığım şeyleri anlatmak istedim.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi