Öneri Discord Türkiye Büyük Proje Önerim.

cinli1337
Sayın Discord Türkiye Kurucuları Nowongame , Kedy Ve Arda.

Bu Öneri Forum İle İlgilidir Lütfen Okunmadan Kimse Ön Yargı Kullanmasın Birde Anlattıgımı Düşünmeden Sallamayın.

Öncelikle Forumda Bir Coin Tarzı Birşey Olabilir, Ve Bu Coin Şöyle Discorddaki Bot Gibi DTCoin Olarak Geçer Ve Bu Coini Kasmak İçin Hergün Giriş Yaptıgında 100 Coin Vb Verilir. Veya Baya Konu Açarak Veya Baya bi Yorum Yaparak Coin Kasarsın Şimdi Bu Coinler Ne İşe Yaramalı? Bir Coin Limiti Olur Diyelim 7bin Coine Kendinize Market Açabiliyorsunuz Ve İstediğinizi Satabiliyorsunuz. Şöyle Bir Sistem Olabilir Onaylı Kullanıcılar Direk Market Açabilir, Onaysız Kullanıcılar Güvenlik Açısından Dolandırma Vb Diye 30dan Fazla Konusu Olmalı Veya 30Dan Fazla Yorumu Olmalı Olur Ve 7000bin Coinide Varsa Bakkal Açabilir Ve Spotify Gibi Hesap Satısları yapabilir. Hem Satıslar Daha Güvenli Olur ?

Öncelikle Bu Anlattıklarımda Kişi Diyelim Dolandırıldı Ama Anlattıgım Sistemde Şöyle Birşey Olur , Kişi 7000 Coine Bakkal Açınca Telefon Numarasıda Olmalı Ve Tr Numarası Olmalı Kişi Diyelim Birşey Satın Aldı Ve Discorddan Aldıgı Seyi Satan Kisiye Yazıp Aldığını Teslim Almalı Almadan Önce Proof Yani Kanıt İsteyebilir. Ve Dolandırılırsa TRY / TL / TÜRK LİRASI GİTMESİN SİTEDE COİN GİDER YANİ MESELA 900 DT COİN SPOTİFY PREMİUM 1 Ay Kişi Öncelikle Kanıt İster Ve Bakar Bu Satısda Hiçbir Sorumluluk kabul Edilmez Ve Sıkıntı Çıkmaz Zaten DOlandırılmanız Zor Olur Diyelim Dolandırıldınız Zaten Coinden Gidiyor TÜrk Lirası Gitmiyor.

Dolandırılmanın Önüne Gecmek İçin Onay Sistemi Olabilir Diyelim Birsey Satın Aldın Ve Onu Adam Verirse Onaya Tıklarsan Adama Coin Gider Eğer Sana Hediyeyi Vermezse ( Satısda Bir Zaman Bıraksın 24 Saat İçinde Yazabilirim Gibi ) O Saatler Arasında Cevap Vermezse Veya Dolandırırsa Onaya Değil İptala Basıp Coinide gitmez Bir Zararada Girmez ( Sharpy Tarafından İletilmiştir )

Eğerki Nowongame , Arda Veya Kedy Görürse Lütfen Kesinlikle Cevap Versin Bunu Beğenmezlerse Genede Nasıl Bir Sistem Oy Verebilirler :)

Son düzenleme:
Calpim#0008
Bunu coin sistemine bağlamak yerine: hesap yaşı, mesaj sayısı vb. gibi etkenler ile de yapılabilir. Önerin için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ๖ۣۜRehilnio
Sharpy
Dolandırılmanın önüne geçmek içinde havuz sistemi yapılabilir. Alıcı onay verdikten sonra coinler aktarılabilir. Benim böyle bir projem vardı Temmuz ayında uygulamaya sokmayı düşünüyordum :D. @jasupi bilir.

• Beğen
Konu Sahibi
๖ۣۜRehilnio
cinli1337
Dolandırılmanın önüne geçmek içinde havuz sistemi yapılabilir. Alıcı onay verdikten sonra coinler aktarılabilir. Benim böyle bir projem vardı Temmuz ayında uygulamaya sokmayı düşünüyordum :D. @jasupi bilir.
Ya Neden Bunlar Benim Aklıma Gelmiyor, Bu Dediğini Eklesem Bir Sorun Çıkarmı? Aynı İtemsatis Gibi Bu Arada

jasupi

Discord Moderatör
jasupi#0001
Tatlı bir sistem olur ama çok zor değil mi

• Beğen

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi