Satış Discord Ticket Bot.

Cuars#0474
olaylar karışık, botcu abilerimiz geldii lisan falan diyor anlamadım ben 😂😂

Son düzenleme:
arvis.
Bilgilendirme.
Bot Tamamen Sunucunuza Özel Olarak Yapılmaktadır İsmi / Duracagı Ses Kanalı Sizin Tarafından Şeçilmektedir.

Bot Sadece FiveM Odaklı Degildir İstege Göre Degişikler Sağlanmaktadır. Farklı Oyun Sunucuları VB İşlere Görede Tasarlanmaktadır.

Kurulumu Biz Aittir. (Altyapı Ayrı Olarak Satılmaktadır..)

Ekli dosyayı görüntüle 8088 Ekli dosyayı görüntüle 8090 Ekli dosyayı görüntüle 8091 Ekli dosyayı görüntüle 8092 Ekli dosyayı görüntüle 8093
Lan bu benim altyapı-

arvis.
dosum altyapı yabancı bir altyapı. ne senin ne de benim ben fixleyip satışa sundum (sende sahiplenmede 🤣)
Kanki yabancı falan değil, arkadaşlarımın gözü önünde 0'dan yaptım yayında. Kayıtları bile duruyordur hala, ne anlatıyorsun sen FHUDEUEHOGIWE

Ne hikmetse ki o yabancıdan aldığın alt yapıyla benimkinin textleri birebir tutuyor. Hayret. Botun dosyalarını atta sana içine sakladığım "arvs" yazılarını göstereyim (ctrl f atmaya çalışma bulamazsın :D)

Ve lisansları "tek bir tuşla silinebilen bir şey" diye düşünme. Bir yerde sattığına denk gelmeyeyim.

Konu Sahibi
Cuars#0474
Kanki yabancı falan değil, arkadaşlarımın gözü önünde 0'dan yaptım yayında. Kayıtları bile duruyordur hala, ne anlatıyorsun sen FHUDEUEHOGIWE

Ne hikmetse ki o yabancıdan aldığın alt yapıyla benimkinin textleri birebir tutuyor. Hayret. Botun dosyalarını atta sana içine sakladığım "arvs" yazılarını göstereyim (ctrl f atmaya çalışma bulamazsın :D)

Ve lisansları "tek bir tuşla silinebilen bir şey" diye düşünme. Bir yerde sattığına denk gelmeyeyim.
buyur dostum 😂 kendi botunla kodları karşılaştır bakalım görelim istersen.
kendini bu kadar kasmana gerek yok 🤣🤣 (galiba yabancılar senden alıp degişmiş.)

zedyn.js
Her neyse beni ilgilendirmiyo alan adam düşünsün, iyi satışlar dilerim (y)

arvis.
buyur dostum 😂 kendi botunla kodları karşılaştır bakalım görelim istersen.
kendini bu kadar kasmana gerek yok 🤣🤣 (galiba yabancılar senden alıp degişmiş.)
Discord'dan ekle sana 0'dan yaptığımın kayıtlarını atayım kanki, duruyormuş hala

Ve karşılaştırdım, ben bir benzerlik göremiyorum :D? Dikkatli bak istersen

+ olarak diyelim sen o yabancıdan aldın, editledin. E editlediğin botla benim Github'da ki botun textleri birebir uyuyor ona ne diyeceksin :D?

Dediğim gibi bir yerde sattığına denk gelmeyeyim, lisanslar tek bir tuşla silinebilen basit şeyler değil.

Unknown#0000
Discord'dan ekle sana 0'dan yaptığımın kayıtlarını atayım kanki, duruyormuş hala

+ olarak diyelim sen o yabancıdan aldın, editledin. E editlediğin botla benim Github'da ki botun textleri birebir uyuyor ona ne diyeceksin :D?

Dediğim gibi bir yerde sattığına denk gelmeyeyim, lisanslar tek bir tuşla silinebilen basit şeyler değil.
Kendini haklı çıkarmaya çalışan insanlarla tartışıp zaman kaybetmeyelim <3

KENNY#6043

Allah aşkina knk Bi patlatsana şuan ben botu satin aldim Hadi patlat Bekliyorum (Bekliyorum senin o 1 tuşunu hadi)

• Beğen
Tepkiler: cuarss

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi