Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Çöp Kutusu Discord Self Guard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onwr#1000
Selam Dostlar, Son zamanlarda yaygınlaşan self bot olayları yüzünden bu projeyi paylaşıyorum. Proje v12 kendime yeni V13 Self guard ve database yapacagım, o yüzden bu eski self guard projemi size sunmak istedim.

Saglam bir bot eskiden kullanıyordum ve cidden işe yarıyor.

URL Guard vb. hepsi mevcut. iyi kullanımlar. Hata vb. onwr#1000 (947911186735841311)

Projeyi çalıştırmak için ilk olarak config.json doldururmanız gerekiyor. Doldurduktan sonra ise cmd`yi açıp npm i ondan sonra node . yapıyoruz ve çalışmaya başlıyor.

Konu Sahibi
onwr
onwr#1000
Beyler, Botlar saaglam.

Konu Sahibi
onwr
onwr#1000
yani guard var sadece dagıtıcı eklerseniz süper.

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Lütfen "VirusTotal" linkini de konuya ekle. Paylaşımın için teşekkürler.

deleteduser

Selam Dostlar, Son zamanlarda yaygınlaşan self bot olayları yüzünden bu projeyi paylaşıyorum. Proje v12 kendime yeni V13 Self guard ve database yapacagım, o yüzden bu eski self guard projemi size sunmak istedim.

Saglam bir bot eskiden kullanıyordum ve cidden işe yarıyor.

URL Guard vb. hepsi mevcut. iyi kullanımlar. Hata vb. onwr#1000 (947911186735841311)

Projeyi çalıştırmak için ilk olarak config.json doldururmanız gerekiyor. Doldurduktan sonra ise cmd`yi açıp npm i ondan sonra node . yapıyoruz ve çalışmaya başlıyor.

Yine döktürmüşsün :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)