Satış Discord Profesyonel Sunucu Kurulumu.

KenDayy#0001
👋Herkese Merhabalar!
Ben Toasting, Bot Geliştiricisyim ve Kendime Ait 3.2K'lık Ve 1K'lık Sunucularım Bulunuyor, Discord'da Bot Yapımı Ve Sunucu Tasarlıyorum, Sunucu Kurulumunda Önem Verdiğim Sunucun İşlevselliğidir Yani Genel Konuların Konuşulabileceği Bir Sunucu Kurmaya Özen Gösteririm, Kanal Ve Rol Kurulumlarını Ayarlarım, Sunucuya Özel Emojiler Ayarlarım Ve Afiş, Logo Yapabilirim, Discord'da 5 Yıldır Bulunuyorum Ve Birçok Sunucu Tasarladım.

3582-blurple-partner.png
Sunucu Kurulumu - (5,00) - (Emojiler, Logo Ve Afiş Bulunuyor)
▪ Sunucu Şablonu Ayarlanır Özel Olarak Size Verilir.
▪ Roller Ve Kanallar Baştan Ayarlanır/Sonrasında Yenilenebilir.
▪ Sunucuya Özel Emoji Ve Çıkartmalar Ayarlanır/Yapılır.
▪ Sunucuya Logo Ve Afiş Ayarlanır.
▪ Sunucuya Özel Karşılama Botu Ayarlanır(Aktif Etme Sizde) Bulunanlar(Otorol, Sayaç, Karşılama, Güvenlik, Hoşgeldin Görüşürüz Resimli/Mesajlı).
▪ Sunucuya Özel Moderasyon/Guard Botu Ayarlanır (Moderasyon: Ban, Kick, Mute, Mod-log Ve Daha Fazlası) - (Guard: Link, Küfür, Caps Ve Everyone-Here Engel)
▪ Sunucunun Kurallar Ve Topluluk İlkeleri Ayarlanır
▪ Topluluk Ayarları Yapılır.

5961-blurple-employee.png
Toasting#1339.png

• Beğen
Tepkiler: kedy
harryzzers#7700
👋Herkese Merhabalar!
Ben Toasting, Bot Geliştiricisyim ve Kendime Ait 3.2K'lık Ve 1K'lık Sunucularım Bulunuyor, Discord'da Bot Yapımı Ve Sunucu Tasarlıyorum, Sunucu Kurulumunda Önem Verdiğim Sunucun İşlevselliğidir Yani Genel Konuların Konuşulabileceği Bir Sunucu Kurmaya Özen Gösteririm, Kanal Ve Rol Kurulumlarını Ayarlarım, Sunucuya Özel Emojiler Ayarlarım Ve Afiş, Logo Yapabilirim, Discord'da 5 Yıldır Bulunuyorum Ve Birçok Sunucu Tasarladım.

Ekli dosyayı görüntüle 1249 Sunucu Kurulumu - (5,00) - (Emojiler, Logo Ve Afiş Bulunuyor)
▪ Sunucu Şablonu Ayarlanır Özel Olarak Size Verilir.
▪ Roller Ve Kanallar Baştan Ayarlanır/Sonrasında Yenilenebilir.
▪ Sunucuya Özel Emoji Ve Çıkartmalar Ayarlanır/Yapılır.
▪ Sunucuya Logo Ve Afiş Ayarlanır.
▪ Sunucuya Özel Karşılama Botu Ayarlanır(Aktif Etme Sizde) Bulunanlar(Otorol, Sayaç, Karşılama, Güvenlik, Hoşgeldin Görüşürüz Resimli/Mesajlı).
▪ Sunucuya Özel Moderasyon/Guard Botu Ayarlanır (Moderasyon: Ban, Kick, Mute, Mod-log Ve Daha Fazlası) - (Guard: Link, Küfür, Caps Ve Everyone-Here Engel)
▪ Sunucunun Kurallar Ve Topluluk İlkeleri Ayarlanır
▪ Topluluk Ayarları Yapılır.

Ekli dosyayı görüntüle 1254 Ekli dosyayı görüntüle 1253
Hmm

Emirhan GLOREYS#4456
Merhaba discord üzerinden arkadaşlık isteği gönderdim kontrol eder misiniz ?

ωσитαѕ#3458
Merhaba, maddedekiler ücrete dahil mi ? Ve botlist sunucusu varsa örnek olarak atabilir misiniz ?

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi