Yardım Discord Nitro En Ucuza Nasıl Alınır?

ryan#0001
Merhabalar değerli discord turkiye kullanıcıları,
Uzun zamandır boost badge kasmak istiyorum ve bunun içinde nitromun bitmemesi gerekiyor, açıkçası her ay 10$ ödemek istemiyorum.
Size sorum; discord nitroyu en ucuza nerden alabilirim? Detayları ile yazarsanız sevinirim.
İyi forumlar herkese.

• Beğen
Tepkiler: Kuatyw
cagatay#1000
Bende şu an aktif nitro bulunmuyor ama öncelerinde hep kullanarak almıştım. 40TL gibi fiyatlara boostlu nitroya sahip olabiliyorsunuz, indirimleri takip edeceğim derseniz bazen 30 liraya bile almak mümkün hocam.

Falsis#5099
Ucuza nitro almak dolandırılmana sebep olabilir Türkiye'de nitro kur farkı sebebiyle normalden pahalı ve öyle olmak zorunda. En güvenli resmi yerden almak o da normal olarak pahalı. Ucuza alacağın güvenilir yer bulursan yazarsan iyi olur ama ben pek sanmıyorum.

cagatay#1000
Ucuza nitro almak dolandırılmana sebep olabilir Türkiye'de nitro kur farkı sebebiyle normalden pahalı ve öyle olmak zorunda. En güvenli resmi yerden almak o da normal olarak pahalı. Ucuza alacağın güvenilir yer bulursan yazarsan iyi olur ama ben pek sanmıyorum.
Evet, itemsatış üzerinden satan kişiler cc ile çekip satıyor fakat açık konuşmak gerekirse 10$ vermemeye değer bence bu riski almak. (10 kere felan aldım hiç sorun yaşamadım bu arada)

• Beğen
Tepkiler: falsisdev

Leáo

smmhizmetleri.com
Leáo#0001
Eğer ekran kartın yeterliyse Salad.io üzerinden mining yaparak ücretsiz bir şekilde alabilirsin, eğer ekran kartın yeterince iyi değilse yukarıda belirtildiği gibi İtemsatış üzerinden indirimleri takip ederek güvenilir satıcılardan alışveriş yapabilrisin.

Téxy?#1641
Android Cihazdan Fake Hesaba Geçip Hediye Boost Nitro [$9.99] Al Kendine Hediye Et 1 Gün Sonra Play Store Git Aboneliklere Gir Discord İptal Et Para Geliyordu Epic Games Nitro'su Gelmeden Kullanıyordum Şu An Ne Durumda Bilmiyorum Ama Denemeye Değer Zaten İade Edeceğin İçin Para Geri Gelir.

Şahmeran#4327
• İyi forumlar, iyi eğlenceler.

İletişim: Şahmeran#4327

Cnar#6872
Ben ucuza Nitro'nun baya ucuz bı taktiğini buldum normalde 10 dolar ben 6.25$'a satış yapıyorum almak isteyen arkadaşlar için:
Cnar#6872

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi