Yardım Discord email+Passaword ile token bulma scripti

Snape Support │ Bot kodlama
Başlıkta da gördüğünüz gibi email ve şifre gireceğim auth yok ise tokeni verecek böyle bir sistem görmüştüm hala da aktif mümkün müdür?

Unknown#0000
Direk hesaba girip token bulmayı diyorsanız f12 basıp application local storage kısmından bulabilirsin ama sanırım şunu dedin bir sistem olacak ona email şifre gireceğim eğer doğrulama yoksa hesapta tokenini versin fln mı ? Böyle ise yapan vardır ama çoğu hesap zaten e-mail doğrulaması var yani giremez öyle hemen token alamaz. Hadi normal doğrulamasız olsuz diyelim gene çoğu doğrulamaya takılmıştır ondan işe yaramaz. Ben bunu anladım açıkçası auth derken hangi auth onu anlamadım .d Auth sisteminden bahsediyorsanız o konu ile ilgisini tam anlamadım.

Konu Sahibi
raunchy89
Direk hesaba girip token bulmayı diyorsanız f12 basıp application local storage kısmından bulabilirsin ama sanırım şunu dedin bir sistem olacak ona email şifre gireceğim eğer doğrulama yoksa hesapta tokenini versin fln mı ? Böyle ise yapan vardır ama çoğu hesap zaten e-mail doğrulaması var yani giremez öyle hemen token alamaz. Hadi normal doğrulamasız olsuz diyelim gene çoğu doğrulamaya takılmıştır ondan işe yaramaz. Ben bunu anladım açıkçası auth derken hangi auth onu anlamadım .d Auth sisteminden bahsediyorsanız o konu ile ilgisini tam anlamadım.
Ya öyle değil onu ben de biliyorum bazı uygulamalar var discord hesabımın emailini ve şifresini yazıyorum tokenimi veriyor buna benzer bir script arıyorum

Unknown#0000
Ya öyle değil onu ben de biliyorum bazı uygulamalar var discord hesabımın emailini ve şifresini yazıyorum tokenimi veriyor buna benzer bir script arıyorum
login sisteminde direk e-mail kontrol oluyor ya sizin dediğiniz sistem e-mail doğrulaması hiç doğrulaması olmayan hesaplar için mi geçerli.

Konu Sahibi
raunchy89
login sisteminde direk e-mail kontrol oluyor ya sizin dediğiniz sistem e-mail doğrulaması hiç doğrulaması olmayan hesaplar için mi geçerli
Mail doğrulaması derken mail kayıtlı ve onaylanmış hesaplarda oluyor yaptığım yerde

Konu Sahibi
raunchy89
+güncel

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)