Method Discord boost method

Echosal#0001
Öncelikle selamlar bildiğiniz gibi discord üzerinde çoğu kişi;
x sunucusu boost 1
x sunucusu boost 2
x sunucusu boost 3
x sunucusu boost 4
x sunucusu boost 5

Gibi takviyeler basıyor;

"Peki kardeşim bunu nasıl yapıyorlar yahu ?"

1. gereksinim: Öncelikle yeni methodumuzda bize çoook fazla epic games hesabı lazım
2. gereksinim kartınızda 20 tl olması lazım ve kartınızdan epic games'den aldığınız nitroyu 10 tl çekip 10 tl geri iade ediyor
Ve sonuç;
Boostunun keyfini çıkar

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Bu promosyon alınıp yapılan method değil mi ?

Unknown#0000
Öncelikle bu bir method değildir discordun kendi kampanyasıdır llütfen method diye paylaşmayın. 20 TL'ye ihtiyaç yoktur. Kartımızda 10.80 TL olması yeterlidir nitroyu çekince parayı iade ediyor.

Konu Sahibi
Echosal202
Echosal#0001
Öncelikle bu bir method değildir discordun kendi kampanyasıdır llütfen method diye paylaşmayın. 20 TL'ye ihtiyaç yoktur. Kartımızda 10.80 TL olması yeterlidir nitroyu çekince parayı iade ediyor.
garanti olması için 20 tl dedim ve discord size sadece nitro veriyor normalde ben bunu nasıl çoğaltacağınızı anlattım ama yine de değerli paylaşımınız ve yorumunuz için Teşekkürler

Unknown#0000
garanti olması için 20 tl dedim ve discord size sadece nitro veriyor normalde ben bunu nasıl çoğaltacağınızı anlattım ama yine de değerli paylaşımınız ve yorumunuz için Teşekkürler
Rica ederim ne demek iyi iyi günler diliyorum. Ek olarak sabitlenen konular arasında zaten paylaşıldı.

Calpim#0008
Promosyon kullanılarak farklı hesaplar aracılığı ile sunucumuza boost basıyoruz değil mi? Biraz uğraştırıcı.

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Ben 4 5 kere öyle yaptım fakat en sonunda "ödeme yöntemi kabul edilemiyor" diyor.
Kart fazla kullanımdan sonra Discord için bloklanıyor. Bu tarz durumlarda yeni sanal kart açman tavsiyemdir, bir sorun çıkmadan yine 4-5 defa kullanabiliyorsun fakat bu işlemi sürekli yeni sanal kart açarak tekrarlaman gerekiyor. Her defasında bloklanıyor.

xshantai#1010
Kart fazla kullanımdan sonra Discord için bloklanıyor. Bu tarz durumlarda yeni sanal kart açman tavsiyemdir, bir sorun çıkmadan yine 4-5 defa kullanabiliyorsun fakat bu işlemi sürekli yeni sanal kart açarak tekrarlaman gerekiyor. Her defasında bloklanıyor.
Evet :D

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi