Yardım Discord betterdiscord Kullanmak Yasakmı?

raxe#1000
Tema Değiştirmek İçin betterdiscord Kullanmak İstiyorum Ama bazı Arkadaşlarım Buna Olumlu Bazıları ise Yasak Olduğunu Düşünüyor Bune Bir Açıklık Getirebilirmiyiz?

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Evet BetterDiscord kullanımı yasak ama illa ki kullanacağım diyorsan attığın ekran görüntülerine dikkat etmen gerekiyor ve kullandığını hiçbir şekilde belli etmemen gerekiyor. Diyelim ki belli ettin şikayet edilmen durumunda hesabına işlem uygulanabilir.
1653829121555.png

Konu Sahibi
flexin
raxe#1000
Evet BetterDiscord kullanımı yasak ama illa ki kullanacağım diyorsan attığın ekran görüntülerine dikkat etmen gerekiyor ve kullandığını hiçbir şekilde belli etmemen gerekiyor.
Teşekkür Ederim Verdiğin Bilgi İçin.

KenDayy#0001
Merhaba Hayır Better Discord yasak Değildir Ama Discord Dışında Kullanacaksanız O uygulamayı Yasaktır Yani Discordda Aykırı Birşeyler Yaparsanız O Uygulama İle Bu Suçtur Ama Tema Veya Pluginleri Kullanmak Yasak Değildir (Discord Adminine Sorulmuştur).

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Merhaba Hayır Better Discord yasak Değildir Ama Discord Dışında Kullanacaksanız O uygulamayı Yasaktır Yani Discordda Aykırı Birşeyler Yaparsanız O Uygulama İle Bu Suçtur Ama Tema Veya Pluginleri Kullanmak Yasak Değildir (Discord Adminine Sorulmuştur).
Discord dışında kullanılan, üzerinde değişiklikler yapılan üçüncü parti yazılımlar Discord Terms Of Service (ToS) kurallarına aykırıdır.

• Beğen
Tepkiler: Calpim
Neto#0002
Benim elimde net bir bilgi yok fakat ben kulaniyordum zamanında ve yasak olduğunu sanmiyorum
İyi forumlar

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)