Yardım Bot Fikri Olan Varmı?

zoda.dev
Uzun süredir bir bot yapmak istiyorum ama hiçbir fikir gelmiyor aklıma, fikir verebilecek varmı?

canbusiness
Uzun süredir bir bot yapmak istiyorum ama hiçbir fikir gelmiyor aklıma, fikir verebilecek varmı?
Sunucu botlarında bahsediyorsan ve "Çok basite kaçmak istemiyorum, uğraşabilirim" diyorsan. Genelde ufak sunucuların işine yarayabilecek bir bot hazırlayabilirsin. Bu bot moderasyon, müzik vb. şeyleri barındırabilir.

Ek olarak birkaç özellik eklersen fena olmaz.

- Discord pub sunucular için, ufak oyunlar.
- Hatırlayıcı. (Doğum günü vs. )
- Özel oda.
- Süreli metin/ses kanalı.

Bunların yanı sıra, korumalar ve hazır loglar da bi' hayli önemli. Anti bot, ban limit, otomatik kurulum log vs.

Bir çok özellik eklenebilir, sadece birkaç tane örnek verdim, çeşitlendirmek sana kalmış. Umarım böyle bir bot için fikir istiyorsundur, eğer yanlış anladıysam o kadar yazı boşa gidecek :D

Şimdiden kolay gelsin, iyi forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Zoda
Konu Sahibi
Zoda
zoda.dev
Sunucu botlarında bahsediyorsan ve "Çok basite kaçmak istemiyorum, uğraşabilirim" diyorsan. Genelde ufak sunucuların işine yarayabilecek bir bot hazırlayabilirsin. Bu bot moderasyon, müzik vb. şeyleri barındırabilir.

Ek olarak birkaç özellik eklersen fena olmaz.

- Discord pub sunucular için, ufak oyunlar.
- Hatırlayıcı. (Doğum günü vs. )
- Özel oda.
- Süreli metin/ses kanalı.

Bunların yanı sıra, korumalar ve hazır loglar da bi' hayli önemli. Anti bot, ban limit, otomatik kurulum log vs.

Bir çok özellik eklenebilir, sadece birkaç tane örnek verdim, çeşitlendirmek sana kalmış. Umarım böyle bir bot için fikir istiyorsundur, eğer yanlış anladıysam o kadar yazı boşa gidecek :D

Şimdiden kolay gelsin, iyi forumlar dilerim.
Saolasın gerçekten güzel fikirler, doğru anladın :)
Fikirler için teşekkür ederim.

Konu Sahibi
Zoda
zoda.dev
Rica ederim, biraz sade bir fikir oldu. İşine yararsa ne mutlu bana.
Hatırlatıcı botu notlarıma ekledim, ama şuanda aklıma bir fikir daha geldi
1718294067965.png

Demosunu denemek istersen:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: canbusiness

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi