Better Discord Betterdiscord Mobil (Aliucord) Nasıl Yüklenir?

slorixsh#6304
Herkese Selam Bugün Betterdiscord Mobil Olarak tanımlanılan Aliucord nasıl yüklenir onu göstericem.
İlk olarak Sayfasına Gidiyoruz Ve Readme.md'den İnstallation Kısmına Giriyoruz.
Installer-release.apk Dosyasını İndiriyoruz ve kuruyoruz.
Kurduktan Sonra Uygulamayı Açıp Install'a Basıyoruz (EK1.png) Ve Download Seçeneğini İşaretliyip Tekrar Install'a Basıyoruz.(EK2.png)
Yukardakini Yaptıktan sonra kendi discord apk'sını indirip modlayacak. kurarken Bilinmeyen Kaynaklara İzin verin.
Not: Kurarken Play Protect Tarafından Engellendi derse Yinede Yükle Seçeneğini işaretleyin.
Ve Betterdiscord Mobil Yani Aluicord'unuz Kuruldu. Eğer Çok Talep Gelirse Plugin Ve Temaların Nasıl Kurulacağı İle ilgili bir konu da açarım. Yorumda belirtmeniz yeterli.
Ek1.png Ek2.png

• Kalp
Tepkiler: Calpim
Calpim#0008
Gizlilik açısından güven vermiyor bana, lakin duyduğuma göre (bluecord) adında bir versiyon da çok tercih ediliyor.

cinli1337
eyw reis indircez bakalım nasıl yakısıklımı güzelmi yani ya

cinli1337
Gizlilik açısından güven vermiyor bana, lakin duyduğuma göre (bluecord) adında bir versiyon da çok tercih ediliyor.
ne olacak sadece kredi kartın calınır adamlar alısveris yaparlar sonra mining olur rat atarlar flana filan hayatın biter sonra moral bozulur ölürsün

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Bu tarz bir uygulama olduğunu biliyordum fakat nasıl ve nereden yüklendiğini bilmiyordum, yardımcı olduğun için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Tequila
harryzzers#7700
BetterDiscord ile Aluicord veya Discord'u değiştiren bu programlar farklı şeyler. BetterDiscord'un mobili falan diyip geçmemek lazım. Tasarımları ve sistemleri farklı.

Konu Sahibi
slorixsh
slorixsh#6304
Dikkat edin hocam, ban yeme riskiniz olabilir.
Ban yeme riski, sadece herkese açık ederseniz olabilir. Örnek olarak Bi sunucuda çok kez bunu paylaşıp report yerseniz kapanabilir yada banlatan bazı pluginler var onları kullanırsanız banlanma riskiniz olur. Onun dışı ban riski yoktur. Aynı betterdiscord gibi.

• Beğen
Tepkiler: Tequila

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)