Satılık 7K+ Üyeli Discord Sunucusu

canbusiness
Fiyat
300 ₺
Sunucu adı
x
Sunucu açılma tarihi
10 Ocak 2024
Sunucudaki takviye sayısı
0
Sunucudaki üye sayısı
7125
Sunucudaki ortalama aktif üye sayısı
1500
Pazarlık
Var
Takas
Yok
Arkadaşlar merhaba, bir proje için elimde tuttuğum üyelerin bot olduğu 7k+ üyenin bulunduğu 1500 aktifin olduğu bir sunucudur.

Sunucuyu boş yere tutmak istemiyorum, ve silmekte istemiyorum. Sonuçta bir süre kullandık boşa gitsin istemem.

İletişim: canbusiness

Ödemeyi yaptığınızda video kayıtlı bir şekilde Sunucu Sahipliğini sizlere aktarırım.

Ekli dosyalar

• asfafafaf.PNG
    asfafafaf.PNG
    1.5 KB · Görüntüleme: 74
Larex_#6818
Kolay gelsin, iyi satışlar.

Konu Sahibi
canbusiness
canbusiness
Arkadaşlar merhaba, bir proje için elimde tuttuğum üyelerin bot olduğu 7k+ üyenin bulunduğu 1500 aktifin olduğu bir sunucudur.

Sunucuyu boş yere tutmak istemiyorum, ve silmekte istemiyorum. Sonuçta bir süre kullandık boşa gitsin istemem.

Ödemeyi yaptığınızda video kayıtlı bir şekilde Sunucu Sahipliğini sizlere aktarırım.
Herhangi bir sorun veya şüphe olmaması adına itemsatış üzerinden satacağım, iban vs. uğraşmıyoruz.

Konu güncel.

Konu Sahibi
canbusiness
canbusiness

Konuyu sonradan gören üyeler için, sunucu satılmış bulunmaktadır.

Konuyu 2 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 ziyaretçi)

• Bilgi