Satıldı 1300 rpli 4 ebedi 3 ihtişamlı kostümlü LoL hesabı+valorant hesabı Açıklamayı oku

Keyif Pezevengi Saruman#5846
LoLde 272 lvl olan hesabımda 110 kostüm ve 1300 rp vardır. Valorantta sadece 3 karakter açık değil Astra, Cypher, Skye.
LoLde dereceli oynamadığım için ligi düşük geçen sezon gold bitirdi.

Ebedi kostümler: Elementalist Lux, K/DA ALL OUT Seraphine, Pulsefire Ezreal, Ruh Bekçisi Udyr.
İhtişamlı Kostümler: Prestij True Damage Senna, Prestij True Damage Yasuo, Prestij Zihin Harekatçısı Ezreal.
detaylar fotoğraflarda ve daha nicesi...

Hesap yıllardır oynadığım emektar hesabımdır kpss kitabı almak için satıyorum. Aklınıza takılan birşey olursa mesaj atmanız yeterli. Discord: "Keyif Pezevengi Saruman#5846"

Ekran Görüntüsü (138)_LI.jpg
Ekran Görüntüsü (139)_LI.jpg

Son düzenleme:

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Hesap çok iyi görünüyor, aklındaki fiyat nedir ?

Calpim#0008
Hesap güzel duruyor, herhangi bir aracı site linkin mevcut mu?

Echosal#0001
LoLde 272 lvl olan hesabımda 110 kostüm ve 1300 rp vardır. Valorantta sadece 3 karakter açık değil Astra, Cypher, Skye.
LoLde dereceli oynamadığım için ligi düşük geçen sezon gold bitirdi.

Ebedi kostümler: Elementalist Lux, K/DA ALL OUT Seraphine, Pulsefire Ezreal, Ruh Bekçisi Udyr.
İhtişamlı Kostümler: Prestij True Damage Senna, Prestij True Damage Yasuo, Prestij Zihin Harekatçısı Ezreal.
detaylar fotoğraflarda ve daha nicesi...

Hesap yıllardır oynadığım emektar hesabımdır kpss kitabı almak için satıyorum. Aklınıza takılan birşey olursa mesaj atmanız yeterli. Discord: "Keyif Pezevengi Saruman#5846"

Ekli dosyayı görüntüle 4072 Ekli dosyayı görüntüle 4073
bir genç sadece kpss kitabı almak için yıllardır oynadığı hesabı satıyorsa gerçekten sorun vardır...

• Beğen
Tepkiler: Unalblk
Konu Sahibi
Unalblk
Keyif Pezevengi Saruman#5846
hesap satılmıştır

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi